Bozkır Postası Tarafsiz Siyasi Bölge Gazetesi

15 günde 15 bin üye için, ilçelerde gelecek coşkusu

15-gunde-15-bin-uye-icin-ilcelerde-gelecek-coskusu

Gelecek Partisi Konya İl Başkanı Hasan Ekici; “Üye çalışmaları bizlere güç veriyor. 15 günde 15 bin üye için, ilçelerimizde gelecek coşkusunu yaşıyoruz.” dedi.
04 Kasım 2020 Çarşamba 10:12

 Gelecek Partisi Konya İl Başkanlığı tarafından başlatılan “15 Günde 15 Bin Üye” kampanyası kapsamında ilçelerdeki üye çalışmalarına katılan İl Başkanı Hasan Ekici, “Vatandaşlarımızın üye kampanyasına verdiği destek bizlere güç veriyor” dedi.
Cihanbeyli ve Altınekin’de üye çalışmalarına katılan ve vatandaş ile esnaf ziyaretlerinde bulunan Gelecek Partisi Konya İl Başkanı Hasan Ekici, ilçelerde gördükleri teveccüh karşısında duydukları memnuniyeti dile getirerek, tüm ilçeleri ziyaret ederek halkla kucaklaşmaya devam edeceklerini ifade etti.
Yaşanan pandemi sürecine rağmen 31 ilçenin tamamına yakınında teşkilatlanma çalışmalarını tamamladıklarını söyleyen Ekici, Konya’da partilerine 15 bin üye kazandırarak büyük kurultay öncesi önemli bir hedefi gerçekleştireceklerini belirtti. Konya’da devam eden ve yapılması planlanan tüm yatırımların ve halkın sorunlarının takipçisi olduğunu da hatırlatan Gelecek Partisi Konya İl Başkanı Hasan Ekici, nitelikli muhalefet yaparak da halka hizmet etmenin mümkün olduğunu söyledi.
Cihanbeyli ve Altınekin ziyaretlerinde ilçe halkının hükümetten duyduğu rahatsızlığa da değinen Gelecek Partisi Konya İl Başkanı Hasan Ekici, “Cihanbeyli ve Altınekin ilçe halkı esnaf ve vatandaş kış mevsiminin yaklaşması ile birlikte oldukça tedirgin olduklarını gözlemledik.
Zira masrafların artması, elektrik, doğalgaz ve temel tüketim maddelerin zamlanması ile alım gücünün düşmesi insanları kara kara düşündürüyor. Bu sürecin 2023’e kadar bu şekilde devam edeceğini düşünmüyorum. Halkın tepkilerine artık iktidar ve minik destekçileri de kayıtsız kalmayacaktır.” dedi.
(HABER MERKEZİ)

Haber okunma sayısı: 1877Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


KONYA - HAVA DURUMU

KONYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ