Bozkır Postası Tarafsiz Siyasi Bölge Gazetesi

2 Yılda Bozkır birç2 Yılda Bozkır birçok yeşil alana kavuştuok yeşil alana kavuştu

2-yilda-bozkir-birc2-yilda-bozkir-bircok-yesil-alana-kavustuok-yesil-alana-kavustu

Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı zümrüt yeşili bir Bozkır hedefiyle göreve başladığı 2019 Mart seçimlerinden bu yana ilçemizin görünümünü değiştirecek birçok projeye imza attığı görülüyor.
13 Ocak 2021 Çarşamba 09:18

 Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı göreve başladığı iki yıldan bu yana ilçemizde atıl ve görüntü kirliliği olan yerlere bir bir el attığı gözlerden kaçmıyor. Belediye karşısı yeni kütüphane binası yanına yapılan modern sosyal park ve yürüyüş yolu ve yeşillendirme çalışmalarıyla atıl vaziyetten kurtarılmış oldu.

Kış ayları girmeden son olarak yine Üçpınar kavşağına yapılan modern sosyal park, refüjler ve çim ekme çalışmalarıyla ilçe girişimizin yeşillendirilmesi, vatandaşlarımıza yapılan park, dinlenme ve piknik alanlarının alternatif oluşturulması açısından da önemli bir projeye imza atıldığı da yine gözlerimizden kaçmadı.

Gazetemiz muhabirine konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Sadettin Saygı; “4000 yıllık köklü geçmişiyle Konya'mızın en eski ilçelerinden olan Bozkır'ımız en güzelini hak ediyor. Bizler de bu bilinçle ilçemizi daha ileriye taşımak için gece gündüz demeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Birçok alanda projelerimizi büyük bir titizlikle yürütüyoruz.

2 yıla yakın bir sürede ilçemize yeni hizmetler kazandırdık. Göç veren konumunda olan ilçemizin istihdam alanında projelerimiz devam ediyor. İnşallah önümüzdeki yıllarda bu alanda güzel projeleri hayata geçireceğiz. Bu projelerin yanında benim için önemli konulardan birisi olan yeşillendirme çalışmalarımıza da devam ediyoruz. Bu alanda 2 yıla yakın sürede birçok projeyi hayata geçirdik. Zümrüt yeşili şirin bir ilçe olma yolunda projelerimize devam edeceğiz.” diye konuştu.
(Haber: Özgür Yılmaz)

Haber okunma sayısı: 1872Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


KONYA - HAVA DURUMU

KONYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ