Bozkır Postası Tarafsiz Siyasi Bölge Gazetesi

“2021’de sağlıklı ve huzurlu günlerde buluşalım”

2021de-saglikli-ve--huzurlu-gunlerde-bulusalim

Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı, koronavirüsle mücadele içinde geçen 2020 yılında Bozkır ve bağlı mahallelerimize yatırımların devam ettiğini belirterek, “2021 yılında da Bozkır için önemli birçok projeyi hayata geçirmeye hazırlanıyoruz. Bozkır’ın kalkınmasına ve yaşanabilir bir şehir olmasına katkı sağlamaya devam edeceğiz. 2021 yılının ülkemiz ve Bozkırımız için sağlık, bereket ve huzur getirmesini diliyorum.” dedi.
07 Ocak 2021 Perşembe 08:45

 Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı, 2021 yılının gelişiyle ilgili gazetemiz aracılığıyla yayımladığı mesajı şöyle: “Değerli Bozkırlı hemşehrilerim; Millet olarak çok farklı bir seneyi geride bıraktık. 2020 yılı tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de koronavirüs ile mücadele içinde geçti. 2020 yılı beynimizde salgın yılı olarak kalacak. Allah’a şükrediyorum ki, ülkemiz ve Bozkırımız dünya ölçeğine baktığımız zaman bu süreci başarıyla sürdürüyor. Millet olarak kenetlendik, birlik ve beraberlikle birbirimize sarıldık. Devletine ve ülkesine güvenen tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum.
Belediye olarak salgınla mücadelede Konya ilimizin genelinde olduğu gibi Bozkırımızda da Konya modelini ortaya koyduk. Gerek sosyal desteklerimiz, gerek önleyici faaliyetlerimiz, gerekse zorlu süreçte, Konya Büyükşehir Belediyemizle birlikte Bozkır’a yaptığımız yatırımlarımızla hemşehrilerimizin yanında olduk.
Cumhuriyet, Demirasaf Mahallelerimizdeki tüm cadde ve sokaklarımızı sıcak asfalta kavuştururken, Bozkır çevre yolumuzdaki Bozkır’ın giriş, çıkışlarımızı Bozkır şehrimize yakışır şekilde yaptığımız parklarla, yeşil alanlarla, ışıklandırmalarla şehrimize gelenlerin ilgi odağı olmuştur. Kısacası yaptığımız birçok projelerimizle 2020 yılını Bozkır Belediyesi olarak başarıyla tamamladık. 2021 Yılında da Allah’ın izniyle başta yukarı mahallemiz olmak üzere Bozkırımızda sıcak asfaltsız yer bırakmayacağız.
2021 yılında da Bozkır için önemli birçok projeyi hayata geçirmeyi ve ilçemizin kalkınmasına katkı sağlamaya devam edeceğiz. Umudumuzu hiç kaybetmedik. Ne zaman ihtiyacımız olsa sizleri yanımızda hissettik. Dualarınıza ve desteklerinize çok teşekkür ediyorum.
Değerli Bozkırlı hemşehrilerim,
2021 yılı hepimiz için hayırlar getirsin. Ülkemiz ve Bozkırımız yeni yılda sağlık, bereket ve huzurlu günler görsün inşallah. Bu vesileyle her yaştan hemşehrimin yeni yılını tebrik ediyorum; özellikle çocuklarımızın gözlerinden öpüyorum.
2020’de en çok sizlerle birlikte olamamanın hüznünü yaşadık. İnşallah 2021’de sağlıklı günlerde doya doya hasret gideririz. Bu sene virüs ve diğer nedenlerle ebediyete uğurladığımız tüm hemşehrilerime Allah’tan rahmet diliyorum. Sizleri Allah’a emanet ediyor; saygıyla, sevgiyle selamlıyorum.” dedi.

Haber okunma sayısı: 2069Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


KONYA - HAVA DURUMU

KONYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ