Bozkır Postası Tarafsiz Siyasi Bölge Gazetesi

23 Nisan’da Makamları Çocuklar Teslim Aldı

23-nisanda-makamlari--cocuklar-teslim-aldi

Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından geleceğimizi sürdürecek olan değerli çocuklarımıza armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında, Bozkır'da Makam koltuklarına çocuklar oturdu.
01 Mayıs 2018 Salı 16:35

 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla sembolik olarak gerçekleştirilen makam devir teslim töreninde, Bozkır Kaymakamlığına Vali Kemal Katıtaş İlköğretim Okulu öğrencilerinden Eda Gül oturdu.

Bozkır Belediye Başkanlığının koltuğuna, Bozkır İmam Hatip Ortaokulundan Yahya Kerem Öz oturdu. Başkan Yahya Kerem, Bozkır Belediyesi Müdürleriyle toplantı gerçekleştirdi. Bozkır Cumhuriyet Başsavcılığının koltuğuna da, Atatürk Ortaokulundan Ali Niyazi Öncü’nün oturduğu görüldü. İlçe Jandarma Bölük Komutanlığına ise Derviş Mustafa Öztunç İlkokulundan Duru Burçak Koçak otururken, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün koltuğuna Cumhuriyet Ortaokulundan Emre Dinç oturdu.

Bozkır’daki makam koltuklarına oturan öğrencilerimizin oldukça heyecanlı oldukları görülürken, bu makam koltuklarına oturmanın mutluluğunu yaşadıkları da ışıl ışıl parlayan gözlerinden belli oldu.
__
Haber okunma sayısı: 52397Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


KONYA - HAVA DURUMU

KONYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ