Bozkır Postası Tarafsiz Siyasi Bölge Gazetesi

“Adil, vefalı ve çalışkan bir kaymakamımız var”

adil-vefali-ve-caliskan-bir-kaymakamimiz-var

Bozkır Gücü Spor Kulübü Başkanı Muammer Tunahan gazetemize gönderdiği mesajında: “Bozkır Kaymakamımız Oltan Bayraktar hizmet anlayışı, insanımız ile kurduğu iletişim dili, tarafsız ve adil uygulamaları ile kısa sürede halkımızın sevgisini saygısını ve takdirini kazanmıştır.” dedi.
12 Mayıs 2020 Salı 10:03

 Konya merkezinde bulunan ve ilçemiz Bozkır’ı temsil eden Bozkır Gücü Spor Kulübü’nün Başkanı Muammer Tunahan, ilçemiz kaymakamı ile ilgili gazetemize gönderdiği önemli açıklamalarında şu ifadelere yer verdi.

Kulüp Başkanı Tunahan: “Bozkır Gücü Spor Kulübü olarak ilk kez geçen yıl Belediyemizin düzenlediği festivalde standımızı kurmuştuk. O arada ziyaret edip bizleri makama davet etmesi ile tanıştık. Bozkır Kaymakamımızla. Biz de davete icap edip çalışmalarımız, hedeflerimiz ve amaçlarımızı Kaymakamımıza anlattık. 

Kaymakamımız da: "Bozkır'da göreve başladığım günden bu yana, Bozkır Gücü Spor Kulübü'nün yaptığı çalışmalardan haberim oldu çok beğendim. İlçemizde böyle bir sivil toplum kuruluşunun olması bizleri mutlu etti. Sizden isteğimiz yaptığınız ve yapacağınız çalışmalarda eşgüdüm içinde olalım biz de sizlere katkı sağlamak konusunda destek olabiliriz. Belki birlikte olursak çok daha büyük hedeflere ulaşırız. Bizim yapabileceğimiz bir hizmet veya ihtiyacınız olursa her türlü desteğe hazırız" diyerek bizlere büyük bir güven vermişti. Allah'a şükürler olsun şu ana kadar kendi yağımızla kavrulup gidiyoruz.

Malumunuz ülkemiz virüs salgınına karşı büyük bir mücadele veriyor. Bu konuda Bozkır Kaymakamımız Sayın Oltan Bayraktar ilçemizde Vefa Grubu oluşturarak ihtiyaç sahibi insanımıza kılı kırk yararcasına büyük bir titizlikle hizmet veriyor. Tüm sivil toplum kuruluşlarını eşgüdüm içinde bir orkestra şefi gibi senkronize ederek yardıma muhtaç insanımızın ihtiyaçlarını en güzel şekilde karşılanmasına gayret etmektedir.

Bozkır Gücü Spor Kulübü olarak Bozkır Kaymakamımız Sayın Oltan Bayraktar'a adil, tarafsız anlayışı ve verdiği güzel hizmetlerinden dolayı şükranlarımızı arz ediyor ve kendisine de başarı dileklerinde bulunuyoruz.” Diyen Başkan Muammer Tunahan: “Bozkır Gücü Spor Kulübü ‘VEFANIN GÜCÜ’ diyerek mesajını tamamladı. 

(Haber: Özgür Yılmaz)


Haber okunma sayısı: 2655Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


KONYA - HAVA DURUMU

KONYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ