Bozkır Postası Tarafsiz Siyasi Bölge Gazetesi

Ak Parti ve MHP Bozkır ilçe başkanlarının acı günü

ak-parti-ve-mhp-bozkir--ilce-baskanlarinin-aci-gunu

Ak Parti Bozkır İlçe Başkanı Kadir Güven’in Babaannesi Şerife Güven ile MHP Bozkır İlçe Başkanı Ata Küçükduran’ın Babası Sebahattin Küçükduran, geçtiğimiz hafta vefat ettiler. Merhume Güven’in cenazesi Perşembe günü Kuruçay mahallesinde toprağa verilirken, Merhum Küçükduran’ın cenazesi de aynı gün Üçpınar Mahallesinde toprağa verildi.
03 Ekim 2019 Perşembe 12:27

 Ak Parti Bozkır ilçe Başkanı Kadir Güven'in Babaannesi ve Bozkır'da uzun yıllar esnaflık yapmış olan Ali Güven'in Annesi Şerife Güven geçtiğimiz hafta vefat etti. Merhume Şerife Güven teyzemiz geçtiğimiz Perşembe günü öğle namazına müteakiben Ahırlı ilçesine bağlı Kuruçay Mahallesindeki kabristanlığa defnedildi.

Öte yandan aynı gün, ilçemiz Bozkır Milliyetçi Hareket Partisi Bozkır ilçe Başkanı Ata Küçükduran'ın Babası Sebahattin Küçükduran’da vefat etti. MHP Bozkır ilçe Başkanı Küçükduran'ın babası merhum Sabahattin Küçükduran amcamızın cenazesi de geçtiğimiz Perşembe günü ikindi namazına müteakiben Bozkır’a bağlı Üçpınar Mahallesindeki kabristanlığa defnedilmiştir.

Merhume Şerife Güven teyzemize ve merhum Sebahattin Küçükduran amcamıza Allah'tan rahmet dilerken, Bozkır Postası gazetesi ailesi olarak başta Ak Parti Bozkır İlçe Başkanımız Kadir Güven’e, MHP Bozkır İlçe Başkanımız Ata Küçükduran’a, tüm kederli her iki aileye ve yakınlarına başsağlığı dileklerimizi sunarız.

(Haber Yunus Yılmaz)

Kaynak; bodrum escort

Haber okunma sayısı: 470Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

KONYA - HAVA DURUMU

KONYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ