Bozkır Postası Tarafsiz Siyasi Bölge Gazetesi

Başhekim Taşcı Bozkır’a veda etti

bashekim-tasci-bozkira-veda-etti

Bozkır Devlet Hastanesinde yaklaşık olarak 2 yıldır Başhekim olarak görev yapan Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Halil İbrahim Taşcı, Bozkır Devlet Hastanesindeki görevini bırakacak olması nedeniyle geçtiğimiz hafta hastanade veda programı düzenlendi.
13 Kasım 2019 Çarşamba 08:49

 Bozkır Devlet Hastanesi Başhekimi Halil İbrahim Taşcı anısına hastanede düzenlenen veda programına Bozkır Kaymakamı Oltan Bayraktar ve Bozkır Belediye Başkanı Saadettin Saygı, Toplum Sağlığı Merkezi Başkanı Dr. Ahmet Rasim Türköz, Ak Parti İlçe Başkanı Kadir Güven, MHP İlçe Başkanı Ata Küçükduran katıldı. 

Veda programında konuşan Başhekim Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Halil İbrahim Taşcı, ''Bozkır' da çalışmaktan dolayı onur duydum. Bozkır'ı her zaman hatırlayacağım ve hiç bir zaman unutmayacağım. Bozkır'da görev yaptığım sürece birçok dostluklarımız, arkadaşlıklarımız oldu. Çok iyi insanlarla tanıştık. İki yıl boyunca hastane çalışanlarımızla birlikte özverili bir şekilde halkımıza güzel hizmetler vermeye çalıştık. 

Bu süre boyunca kimseyi kırmamaya özen gösterdim. Bozkır Devlet Hastanemizde olması gereken Fizik Tedavi Ünitesi, Palyatif Bakım Merkezimiz Kasım ayı itibariyle hizmet vermeye başlıyor. 1.Seviye Yoğun Bakım Ünitemizi açma aşamasına getirdik. Bunlar Bozkır'da olması gereken hizmetlerdi. İnşallah ileriki zamanlarda daha güzel hizmetlerde olur. 

Bütün çalışanlarımızın haklarını helal etmelerini istiyorum. Görev süresince bizlere maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen Kaymakamımıza, Belediye Başkanımıza, İlçe Başkanlarımıza, hastane personellerimize ve tüm halkımıza çok teşekkür ediyorum'' dedi.

Bozkır Kaymakamı Oltan Bayraktar’da yaptığı konuşmasında, Başhekimimiz Op. Dr. Halil İbrahim Taşcı'ya çalışmalarından dolayı teşekkür ederek, yeni görev yerinde kendisine başarılar diledi ve teşekkür plaketi takdim etti.Birlikte bir çok çalışmalara imza attıklarını söyleyen Bozkır Belediye Başkanı Saadettin Saygı'da Başhekim Tascı'nın Bozkır' da verdiği hizmetleri unutmayacaklarını söyledi ve yeni görevlerinde kendisine başarılar dileyerek Başhekim Taşcı'ya Bozkır Sancağı hediye etti..

Hastanemizde İdari ve Mali Hizmetleri Müdürü olarak görev yapan Süleyman Büyükyavuz'da Başhekim Taşcı'ya hastane personellerimize ve halkımıza vermiş olduğu güzel hizmetlerinden ötürü teşekkür ederek kendisine hastane çalışanlarımız adına naht sanatıyla yapılmış Türk Bayrağı hediye etti.Haber okunma sayısı: 424Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

KONYA - HAVA DURUMU

KONYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ