Bozkır Postası Tarafsiz Siyasi Bölge Gazetesi

Başkan Altay ile Saygı’ya Teşekkür ettiler

baskan-altay-ile-saygiya-tesekkur-ettiler

Belediye Başkanı Sadettin Saygı Cumhuriyet Mahallesinde devam eden asfalt çalışmalarını yerinde inceledi, mahalle sakinleriyle muhabbet edip, çocuklara maske dağıtımı gerçekleştirdi. Cumhuriyet Mahallesi sakinleri de Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay ile Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı'ya, mahallelerine yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür ettiler.
13 Ekim 2020 Salı 15:54

 Koski hattının yenilenmesi ve asfalt çalışmalarından dolayı başta Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay olmak üzere Belediye Başkanı Sadettin Saygı'ya yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür ederek yıllardır hizmet görmeyen Cumhuriyet Mahallesi'ne yaptığınız hizmetler için sizlerden Allah razı olsun diyerek Başkan Saygı'ya çalışmalarında başarılar dilediler.
Mahalle sakinleriyle muhabbet eden Başkan Saygı; "Sizlerin burada rahat bir şekilde, yaşam standartlarınızı artırmak, sizlerin gönlünde yer edebilmek bizim en büyük gayemizdir.
Her bir ferdimiz, büyüklerimiz, gençlerimiz, çocuklarımız her biri bizim baş tacımızdır ve sizlere hizmet etmek için bu göreve geldik inşallah sizlerinde desteğiyle Bozkır'ımızı daha güzel yerlere getirmek için alın teri döküp canla başla çalışacağız.” dedi.
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay’ın desteğini hiç bir zaman esirgemediğini mahalle sakinlerine anlatan Başkan Saygı, “Uğur Başkanımızdan Allah razı olsun.
Bizlerden desteğini hiçbir zaman esirgemeden bizlerin en büyük destekçisi olmaya sizlerin burada yaşam standartlarınızı artırarak Büyüksehir standardında yolları inşa etmek adına sıcak asfalt çalışmalarını başlatarak Cumhuriyet Mahallemizin çehresini değiştirdi diyerek teşekkür etti.
Cumhuriyet Mahallesi, Demirasaf Mahallesi ve Yukarı Mahallesi'ne periyodik olarak önümüzdeki yıllara yayarak inşallah sıcak asfalta diğer mahallelere ulaştıracaklarını belirten Belediye Başkanı Saygı, "İmkanlar dahilinde Büyükşehir Belediyemizin yatırım planı dahilinde çalışmalarımızı sürdüyoruz. Siz değerli vatandaşlarımızdan tek isteğimiz bir sabır ve dua. İnşallah 52 mahallemizin hepsine hizmet edeceğiz, sizlerden istirhamım sabırlı olmanızdır.
Sizlerin huzurunda başta Uğur İbrahim Altay başkanım olmak üzere Fen İşleri Daire Başkanlığına ve gece gündüz demeden çalışan personelime ve çalışmalardan dolayı oluşan problemlerde sabrınızdan dolayı sizlere teşekkür ediyorum.”
(Haber: Yunus Yılmaz)

Haber okunma sayısı: 918Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


KONYA - HAVA DURUMU

KONYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ