Bozkır Postası Tarafsiz Siyasi Bölge Gazetesi

Başkan Kadir Güven’den yeni yıl kutlama mesajı

baskan-kadir-guvenden-yeni-yil-kutlama-mesaji

Acısıyla tatlısıyla geride bıraktığımız 2020 yılının ardından, 2021 yılına girmemiz nedeniyle AK Parti Bozkır İlçe Başkanı Kadir Güven, gazetemiz aracılığıyla kutlama mesajı yayımladı.
13 Ocak 2021 Çarşamba 08:33

 AK Parti Bozkır İlçe Başkanı Kadir Güven yeni yıl kutlama mesajında; "2020 yılının sona erdiğini, ülkemizin ve ilçemizin daha huzurlu ve daha refahlı yarınlara ulaşması konusunda, 2021 yılında da ümidimiz ve inancımız tamdır. Türkiye'nin istikrarla sürdürdüğü atılımların yeni yılda da kararlılıkla devam edeceğini biliyoruz." ifadelerini kullandı.
İlçe Başkanı Güven mesajına şu sözlerle devam etti; "Büyüme ve kalkınmamızın artarak devamını temenni ediyorum. Türkiye'nin bölgesinde ve dünyada gücünü arttırarak 2023 hedeflerimize sağlam bir iradeyle ulaşacağımıza inancım tamdır. Teşkilatımız ve hemşerilerimizle şehrimizin gelişmesi ve kalkınması için her alanda çalışmaya, heyecanımızı da diri tutmaya devam edeceğiz.
Yeni yıla yeni umut ve heyecanlarla girdiğimiz bu günlerde en büyük gayemiz, birlik ve beraberliğimizi muhafaza etmek, şehrimiz ve ülkemizin istikbali için durmadan çalışmaktır. Bu duygu ve düşüncelerle 2021 yılının ülkemize, milletimize ve tüm hemşerilerimize huzur, barış, sağlık ve mutluluk getirmesini diliyorum" diyerek mesajını tamamladı.

Haber okunma sayısı: 1611Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


KONYA - HAVA DURUMU

KONYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ