Bozkır Postası Tarafsiz Siyasi Bölge Gazetesi

Başkan Saygı siyasi parti ilçe başkanlarıyla bir araya geldi

baskan-saygi-siyasi-parti-ilce-baskanlariyla-bir-araya-geldi

Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı siyasi parti ilçe başkanlarıyla bir araya gelerek ilçemizde devam eden ve yapılacak olan çalışmalar hakkında istişarelerde bulundu.
19 Kasım 2020 Perşembe 07:50

 Ak Parti İlçe Başkanı Kadir Güven, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Ata Küçükduran, Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Bahri Duran ve Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanı Mehmet Demiray’ın katılımı ile gerçekleştirilen toplantıda ilçe merkezi ve mahallelerde devam eden çalışmalar hakkında istişarelerde bulundu.
Hep birlikte Bozkır’ı daha ileriye taşımak için çalıştıklarını belirten Belediye Başkanı Sadettin Saygı; ”İlçemiz yatırım konusunda ciddi yatırımlar almaktadır. Şu anda ilçe merkezinde Konya Büyükşehir Belediyemize bağlı 9. Bölge Koski Şefliğimizin Demirasaf Mahallesi Koski altyapı çalışmaları, Enerya Doğalgaz A.Ş’nin Yukarı Mahalle doğalgaz çalışmaları, Medaş işletme şefliğimizin elektrik hattının yer altına alınması ve belediye fen işleri ekiplerinin 2.etap sıcak asfalt serimi çalışmalarının hummalı bir şekilde devam ettiğini de hepimiz biliyoruz. İlçe merkezimizde yaşayan vatandaşlarımızın yaşam kalitelerini artırmak için gerekli alt yapı ve üst yapı çalışmalarımızı sürdürüyoruz.” dedi.
Bu yıl yapılan çalışmalardan dolayı ilçe merkezinde ağırlıklı olarak çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Başkan Saygı; Önümüzdeki yılın planlamasında kırsal mahallelere yoğunluk vereceklerini söyledi.
Bu yıl mahallelerimize acil ihtiyaç olan yerlerin çözüme kavuşturulması için parke taşı gönderdiklerini, önümüzdeki yıl mahallerimizin parke taşı ihtiyacı olan yerleri bitireceklerini de belirtti.
İlçe başkanlarının seçmenlerinin de talepleri konusunda bilgi alan Başkan Saygı, Bozkır Belediye Başkanı olarak göreve başladığından bu yana parti ayrımı yapmadan herkesi kucaklayarak hizmet ettiklerini söyledi. Siyasi parti ilçe başkanlarıyla bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunan Başkan Saygı, daha iyi ve yerinde hizmet için bu görüşmenin önemini belirterek taleplerin takipçisi olacağını da sözlerine ekledi. (Özgür Yılmaz)

Haber okunma sayısı: 410Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


KONYA - HAVA DURUMU

KONYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ