Bozkır Postası Tarafsiz Siyasi Bölge Gazetesi

Başkan Saygı’dan Kurban Bayramı Mesajı

baskan-saygidan--kurban-bayrami-mesaji

Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı, Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.
28 Temmuz 2020 Salı 12:08

 Belediye Başkanı Sadettin Saygı, yayımlamış olduğu mesajında Bozkırlıların birlik ve beraberliğine dikkat çekerek mesajında şu ifadelere yer verdi, “Bayramlar milletimizin birliğinin, beraberliğinin ve dayanışmasının pekişmesine bir vesiledir, bir fırsattır. Bu sebeple kurban bayramımızın da birliğimizin ve beraberliğimizin pekişmesine vesile olmasını temenni ediyorum” dedi.

Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı, küresel Pandemi nedeniyle Kurban bayramının biraz mahzun geçeceğini, sevdiklerimizle mesafeli bir bayram yaşayacağımızı söyleyerek mesajında şu ifadelere yer verdi, “Bayramlar, sevdiklerimizle bir araya gelerek hasret giderdiğimiz, sıla-i rahimde bulunduğumuz önemli ve müstesna günlerden biridir. Ancak bu bayram, diğer bayramlardan farklı bir bayram yaşayacağız. Tüm dünya genelinde olduğu gibi ülkemizde, şehrimizde ve ilçemizde de etkisini gösteren Koronavirüs tehlikesine karşı tedbirli bir bayram geçireceğiz.
Bu sebeple, bu bayram sevdiklerimizle mesafeli ve mahzun bir bayram yaşayacağız. Tüm hemşehrilerimizin bu bayramda da birlik ve beraberliğinden ödün vermeyeceğini, küresel pandemi nedeniyle alınan tedbir kararlarına hassasiyetle uymaya devam edeceğini temenni ediyorum. İnşallah bu pandemi dönemi sona erdiğinde özlediğimiz günlere hep birlikte sağlık ve esenlik içerisinde, daha anlamlı, daha coşkulu bayramlara hep birlikte ulaşacağız.
Bu duygu ve düşüncelerle, her ne kadar sıla-i rahim için Bozkır’a gelemeseler de gurbetçi hemşehrilerimizin ve tüm Bozkırlı hemşehrilerimizin bayramlarını tebrik ediyor, sağlıklı ve huzurlu günler diliyorum. Bayramımız mübarek olsun” dedi.
(Haber: Yunus Yılmaz)

Haber okunma sayısı: 1524Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


KONYA - HAVA DURUMU

KONYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ