Bozkır Postası Tarafsiz Siyasi Bölge Gazetesi

Başkan Turgut Güven Tazeledi

baskan-turgut-guven-tazeledi

Sınırlı Sorumlu Bozkır Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Mart ayında gerçekleştirilen olağan genel kurulunda Başkanlığa tekrar Ferit Turgut oy birliğiyle seçildi. Böylece Başkan Turgut üçüncü kez başkan olarak güven tazeledi.
10 Nisan 2019 Çarşamba 18:14

 S.S. Bozkır Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Ferit Turgut 6 yıldır Kooperatif Başkanlığı görevini sürdürürken, Mart ayında yapılan olağan genel kurulda tek aday olarak seçime katıldı. Tek aday olan Ferit Turgut, kongreye katılan üyelerin oy birliğiyle yeniden 4 yıllığına başkan seçilerek güven tazeledi

Gazetemiz muhabirine açıklama yapan Bozkır Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Ferit Turgut: “Kooperatifimizin 2013 yılında yapılan olağan kongresinde, kooperatifimizin başkanlığına aday olmuştum. O tarihte 2 yıllığına üyelerimizin teveccühleriyle başkan olarak seçilmiştim. Ardından 2015 yılında yapılan olağan genel kurulda da, yine kooperatifimizin başkanlığına yeniden aday oldum ve yine üyelerimizin teveccühleriyle ikinci kez dört yıllığına başkan olmuştum.

2019 Yılının Mart ayında da kooperatifimizin olağan genel kurulunda, tekrar kooperatifimizin başkanlığına tek aday olarak katıldım. Üyelerimizin katıldığı olağan kongreye tekrar 4 yıllığına oy birliğiyle başkan olarak seçildim. Beni bu göreve üç kongrede de üst üste başkan yapan kooperatifimizin bir birinden değerli ve kıymetli üyelerimize ve şoför arkadaşlarıma gazeteniz aracılığıyla tekrar teşekkür ediyorum” dedi.

(Haber: Yunus Yılmaz)


Haber okunma sayısı: 162

Haberin etiketleri:

Başkan Turgut Güven Tazeledi


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

KONYA - HAVA DURUMU

KONYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ