Bozkır Postası Tarafsiz Siyasi Bölge Gazetesi

Başkanlardan Alanya çıkartması

baskanlardan-alanya-cikartmasi

Belediye Başkanı Sadettin Saygı, Ak Parti Bozkır İlçe Başkanı Kadir Güven ve Milliyetçi Harekat Partisi İlçe Başkanı Ata Rıfat Küçükduran ile birlikte Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’i makamında ziyaret etti.
13 Ekim 2020 Salı 15:52

 İki ilçe arasındaki bağların çok kuvvetli olduğunu belirten Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı: “Alanya il ilçemiz yıllardır birbirini yakından tanıyan, gerek ticaret gerekse komşuluk ilişkileri iyi olan iki ilçedir. Yayla sezonunun açıldığı yaz döneminde Alanya’ya bağlı yayla sakinlerimizin ilçemize gelerek alışveriş ilişkilerinin iyi olduğunu ve yine Turizm sezonunda Alanya’ya çalışmaya giden hemşehrilerimiz olmasından dolayı iki ilçe birbirini yakından tanımaktadır.” dedi.
Yayla yollarının asfaltlanması için hummalı bir şekilde çalıştıklarını da belirten Başkan Saygı, konuşmalarını şöyle sürdürdü: “İlçemize ait yayla yollarımızın birkaçının asfaltlama çalışmalarını önümüzdeki günlerde bitireceğiz.
Bizim hedefimiz yörüklerin gelip gittiği yaylarımızın da yollarını asfalt yaparak ilçe ekonomimize büyük katkıları olan yörüklerimizi ilçemizin uğrak yeri olmasını istiyoruz. Buna bağlı olarak iki ilçe arasındaki bağları kuvvetlendirmek yapılabilecek çalışmalar hakkında Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ile istişarelerde bulunduk.” ifadelerinde bulundu.
Misafirperverliğinden dolayı Başkan Yücel’e teşekkür ederek yapılan görüşmenin öncellikle ilçemiz adına çok olumlu geçtiğini belirterek basta Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel olmak üzere ekibine ve Milliyetçi Harekat Partisi Alanya İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan’a teşekkür etti.

(Haber: Yunus Yılmaz)

Haber okunma sayısı: 884Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


KONYA - HAVA DURUMU

KONYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ