Bozkır Postası Tarafsiz Siyasi Bölge Gazetesi

Başkanlardan Ankara çıkarması

baskanlardan-ankara-cikarmasi

Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı, Ak Parti Bozkır İlçe Başkanı Kadir Güven, Bozkır İlçe Tarım ve Orman Müdürü Halil Durmuş ve Bozkır Ziraat Odası Başkanı Ali Öztürk, Ankara’da bir dizi ziyaretlerde bulunarak, Bozkır’da yapılması planlanan çalışmaları istişare ettiler.
19 Şubat 2020 Çarşamba 16:48

 Ankara’da ilk olarak Konya Milletvekili Halil Etyemez’i makamında ziyaret eden Başkan Saygı, Başkan Güven, Başkan Öztürk ve Müdür Durmuş, 2012 yılından beri yapılmayı bekleyen Çağlayan Göleti İkmal Projesi üzerinde istişarelerde bulundular. Çağlayan Göleti ikmal projesinin 2020 yılında hayata geçmesi için hazırlık yapılacağı müjdelendi. 

Ziyaret sonrasında açıklamalarda bulunan Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı, Çağlayan Göleti ikmal projesinin hayata geçmesiyle birlikte özellikle Bağyurdu, Sazlı, Karacaardıç, Bozdam, Harmanpınar mahallelerimizin bulunduğu bölgede sulanabilir tarım arazilerinin artacağını ve bu artışla tarımsal üretimin daha üst seviyeye çıkacağını vurguladı. 

Daha sonra MHP Genel Başkan Yardımcısı MHP Konya Milletvekili Bozkırlı Mustafa Kalaycı’yı ziyaret ederek Bozkır’da yapılan ve yapılacak olan çalışmaları istişare ettiler. 

Meclis ziyaretinden sonra Ak Parti Konya Milletvekili Bozkırlı Ziya Altunyaldız ile bir araya gelen Başkan Saygı ve Başkan Güven, burada da çalışmaları istişare ettikten sonra Sağlık Bakanı Fahrattin Koca’yı ziyaret ederek Bozkır İlçe Devlet Hastanesinin son durumu hakkında istişarelerde bulundular. 

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile ilçe devlet hastanesindeki eksiklikler hakkında istişarelerde bulunan Başkanlar, ilçe devlet hastanesine Kadın Doğum Uzmanı, KBB Uzmanı ve Fizyoterapist atamasının yapılması için Bakan Fahrettin Koca’dan söz aldıklarını söylediler.


Haber okunma sayısı: 2042Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


KONYA - HAVA DURUMU

KONYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ