Bozkır Postası Tarafsiz Siyasi Bölge Gazetesi

Bilgehan'a hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor

bilgehana-hayirli-olsun--ziyaretleri-devam-ediyor

Bozkır Devlet Hastanesine Başhekim olarak atanan Uzman Doktor Gökhan Bilgehan yaklaşık olarak iki hafta önce görevine başlamıştı. Uz. Dr. Gökhan Bilgehan'a hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.
22 Temmuz 2020 Çarşamba 09:09

 Bozkır Ziraat Odası Başkanı Ali Öztürk, Bozkır Sosyal Güvenlik Müdürü Bülent Gül, Bozkır Ziraat Bankası Müdürü ve Bozkır İlçe Tarım ve Orman Müdürü Halil Durmuş ile birlikte Bozkır Devlet Hastanesine başhekim olarak atanan Uzman Doktor Gökhan Bilgehan'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
Ziraat Odası Başkanı Ali Öztürk ile birlikte kurum müdürleri de Başhekim Bilgehan'a hayırlı olsun diyerek görevinde başarılar dilediler.
Başkan Öztürk ziyaret sırasında yaptığı konuşmada: "İlçemizde daha önceki senelerde de hizmet etmiş bir doktorumuzun ilçemiz Bozkır'da başhekim olarak atanmasından dolayı çok mutlu olduk. Daha önceki yıllarda ilçemizde başarılı bir görev sürdürmüştünüz. Bundan dolayı şahsınıza tekrar ilçemize hoş geldiniz der, görevinizde de üstün başarı dileklerimizi sunarız” dedi.
Öztürk konuşmalarının tamamlarken, Başhekimimiz ilçemizde önceki yıllarda görev yaptığı için hem ilçenin dinamiklerine hâkim, hem de bizden birisidir. İlçemize daha önceki görev sürecinde kattığı değerlerin üzerinde katkı sağlayacağına inanıyorum. Hocamıza görevinde başarılar dilerim.”
(Haber: Yunus Yılmaz)

Haber okunma sayısı: 1131Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

KONYA - HAVA DURUMU

KONYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ