Bozkır Postası Tarafsiz Siyasi Bölge Gazetesi

Bozkır, Ahırlı ve Yalıhüyük ilçelerini ziyaret ettiler

bozkir-ahirli-ve-yalihuyuk--ilcelerini-ziyaret-ettiler

Konya Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdurrahman Şahin, Yurt Hizmetleri Müdürü İsa Araba ve Gençlik Hizmetleri Müdürü Harun Aydın ile birlikte Seydişehir'e gerçekleştirdikleri ziyaretin ardından Bozkır, Ahırlı ve Yalıhüyük ilçelerimize de ziyaret gerçekleştirdiler.
28 Temmuz 2020 Salı 12:09

 İlçe ziyaretleri kapsamında Bozkır Kaymakamı Oltan Bayraktar'ı, Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı'yı ve Ahırlı Belediye Başkanı İsa Akgül'ü makamlarında ziyaret ederek ilçelerimizde devam eden gençlik ve spor faaliyetleri ile hayata geçirilecek yeni projeler hakkında bilgi alışverişinde bulundular.
İlçelerimizde bulunan Gençlik Merkezi, Spor Sahaları ve Yurtları yerinde inceleyerek denetimlerde bulunan İl Müdürü Abdurrahman Şahin; ''Gençlik ve Spor Bakanlığı olarak tüm imkânlarımızla seferber olarak sadece merkez ilçelerimizde değil, tüm ilçelerimizdeki gençlerimize ulaşıyoruz. Gerek gençlik faaliyetlerimizle, gerek spor aktivitelerimizle, gerekse ülkemizin dört bir yanından gelerek öğrenim hayatlarına Konya'mızda devam eden öğrencilerimize yurtlarımızla hizmet etmenin onur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bu vesileyle ilçelerimizdeki hizmetlerimizde vermiş oldukları katkı ve desteklerinden dolayı İlçe Kaymakamlarımıza ve İlçe Belediye Başkanlarımıza teşekkür ediyorum'' dedi.
(Haber: Yunus Yılmaz)

Haber okunma sayısı: 1526Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


KONYA - HAVA DURUMU

KONYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ