Bozkır Postası Tarafsiz Siyasi Bölge Gazetesi

Bozkır Belediye Başkanı Gün, Personelleriyle helalleşti

bozkir-belediye-baskani-gun-personelleriyle-helallesti

Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün, Bozkır Belediyesinde, KOSKİ ve İtfaiye de çalışan tüm personelleriyle bir araya gelerek helalleşti. Başkan Gün; “5 yıl içinde azimle, özveriyle, gayretle çalışan her bir personellerime teşekkür ediyorum” dedi.
07 Mart 2019 Perşembe 09:03

 Personellerle tek tek helalleşmeden önce konuşan Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün, “birlikte geçirdiğimiz, hiçbir zaman unutulmayacak hizmetleri Bozkır’ımıza kazandırdığımız bu 5 yıl içinde azimle, özveriyle, gayretle çalışan her bir personellerime teşekkür ediyorum” dedi. 

5 yıl içerisinde birlik ve beraberlik içerisinde, gece gündüz demeden çalıştıklarını ifade eden Başkan Gün, konuşmalarını şu şekilde sürdürdü, “Doğup büyüdüğüm Bozkır’a, Bozkırlıya hizmet etmek her bir Bozkırlı için ayrıcalıktır. Bizler de bu anlayışla 5 yıl önce Bozkır’ımıza hizmet etmeye geldiğimizde buraya borcumuz olduğunu biliyorduk.

Bugün geldiğimiz noktada hizmetlerle dolu 5 yıl geçirdiğimizi ve borcumuzu ödediğimizi düşünüyorum. Çünkü Bozkır 2014 yılında sosyal donatı alanları olmayan, yürüyecek kaldırımları olmayan, yollarında arabaların zor gittiği, ev hanımlarının sosyal hayata dahil olmadığı, çocukların oynayacağı parkların olmadığı koca bir köy görünümündeydi. 

Bunun yanında 3 mahallesi olan Bozkır, yasayla birlikte 51 mahalleye ulaşmış ve sorumluluğumuz da o kadar artmıştı. Bugün ise prestij caddeleriyle, doğalgazıyla, sosyal donatı alanlarıyla, yeşil alanlarıyla, parklarıyla, dinlence ve gezinti alanlarıyla, yüzme havuzu ve diğer sosyal etkinlik alanlarıyla Bozkır adeta çağ atladı. Evet Bozkır’ımızın bu günlere gelmesinde en önemli etmen sizlerdiniz. Her bir çalışmada sizlerin alın terleri, emekleri var. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi. 

Tüm Personellerimizin Hakkını SavundukBelediyede çalışan personellerin durumlarının gayet iyi yerde olduğunu söyleyen Başkan Gün, sözlerine şu şekilde devam etti, “5 yıl önce göreve geldiğimizde tüm personellerimize belirli oranda maaşlarına artış sağladık. Kısa bir süre sonra hükümetimizin desteğiyle bu rakam daha yukarılara çıktı. Bugün geldiğimiz noktada ise hepiniz belediyemizin kadrolu işçileri oldunuz. Her bir personelimizin hakkını savunduk, emeğini karşılıksız bırakmadık. 31 Mart itibariyle de aldığımız bu hizmet bayrağını, Bozkır’a hizmet etmek için gelen başka bir Bozkırlı hemşehrimize devredeceğiz. Bu vesileyle birlikte geçirdiğimiz 5 yıl içerisinde benden yana hakkım varsa helal olsun. Sizlerin de haklarını helal etmesini diliyorum. Ben sizleri unutmayacağım, sizlerin de bizleri unutmayacağını ümit ediyorum. Allaha emanet olun” diye konuştu. 

(Haber: Özgür Yılmaz)


Haber okunma sayısı: 393Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


KONYA - HAVA DURUMU

KONYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ