Bozkır Postası Tarafsiz Siyasi Bölge Gazetesi

Bozkır Belediyesi araç filosunu genişletmeye devam ediyor

bozkir-belediyesi-arac-filosunu--genisletmeye-devam-ediyor

Bozkır Belediyesi ilçenin ihtiyaçlarına göre araç filosunu genişletmeye devam ediyor. Son olarak Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan hibe olarak alınan yol süpürme aracı, Bozkır Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü bünyesinde hizmet vermeye başladı.
04 Şubat 2020 Salı 10:45

 Yol süpürme aracının hizmete girmesiyle birlikte temizlikte cadde ve sokaklar daha temiz hale gelmeye başlayacak. Bozkır’ın 52 mahallesinde Bozkır Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü tarafından daha temiz bir Bozkır için yılın her mevsiminde hummalı çalışmalar yürüttüklerini, bu kapsamda yürütülen çalışmalarla ilçenin her geçen gün daha da iyi yerlere geleceği belirtildi.

Konu ile ilgili olarak Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı, temizlik bakımından 52 mahallenin tamamında herhangi bir sorun olmadığını söyledi. 

Başkan Saygı, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan hibe olarak alınan yol süpürme aracının Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğünün hizmetine girmesiyle birlikte ilçe merkezindeki cadde ve sokakların daha düzenli ve daha temiz hale geleceğini belirtti.

Bu aracın Bozkır’a kazandırılmasında emeği geçen Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’a, Ak Parti Konya Milletvekili Ziya Altunyaldız’a teşekkür ederek yol süpürme aracının Bozkır’a hayırlı olmasını diledi. 

(Haber: Yunus Yılmaz)


Haber okunma sayısı: 1880Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


KONYA - HAVA DURUMU

KONYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ