Bozkır Postası Tarafsiz Siyasi Bölge Gazetesi

Bozkır Derneği'nden Harp Malulü Gazilerine ziyaret

bozkir-derneginden-harp--malulu-gazilerine-ziyaret

Bozkır Kültür Folklor ve Dayanışma Derneği heyeti Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Konya Şubesini ziyaret etti.
19 Şubat 2020 Çarşamba 16:38

 Bozkır Kültür Folklor Dayanışma Derneği Başkanı Burhan Yılmaz kendisine eşlik eden dernek Kadın Kolları Başkanı H. Olcay Ülker, dernek üyeleri Duarali Ferli, Ceylan Yalçınkaya ve Abdullah Koyuncu'dan oluşan heyet ile Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul Ve Yetimleri Derneği Konya Şube Başkanı Süleyman Ege’yi dernek binasında ziyaret etti.

Ziyarette Bozkır Heyeti adına konuşan Dernek Başkanı Burhan Yılmaz; her zaman şehit ailelerimizin ve gazilerimizin yanlarında olduklarını, şehitlerimize ve gazilerimize minnettar olduklarını, bu vatan bu millet bu bayrak için bedel ödeyen kahramanlara teşekkür ettiklerini dile getirerek şehitlerimize Allahtan rahmet, kahraman gazilerimize sağlık dileklerinde bulundu.

Dernek Başkanı Süleyman Ege ise ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek Bozkır heyetine teşekkürlerini sundu. Ziyaret günü anısına çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

(Haber: Yunus Yılmaz)


Haber okunma sayısı: 1999Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


KONYA - HAVA DURUMU

KONYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ