Bozkır Postası Tarafsiz Siyasi Bölge Gazetesi

Bozkır İlçe Milli Eğitim Müdürü Tunç'tan ilköğretim haftası mesajı

bozkir-ilce-milli-egitim-muduru-tunctan-ilkogretim-haftasi-mesaji

Bozkır İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Özgür Tunç, 2020-2021 Eğitim-öğretim yılının ilköğretim haftasının başlaması nedeniyle, öğrencilere, öğretmenlere ve öğrenci velilerine hayırlı olsun dileklerini iletti.
22 Eylül 2020 Salı 12:38

 Sevgili öğrencilerim;
2020-2021 eğitim öğretim yılı uzaktan eğitimle başladı. Öğrencilerimiz, öğretmenlerinden ve arkadaşlarından uzakta kaldılar. Ancak aynı zamanda uzaktan eğitimlere katılarak derslerine devam ediyorlar. Bizler Milli Eğitim camiası olarak tüm gayretimizle sizlerin güvenli bir şekilde yüz yüze eğitime başlaması için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.
Değerli Meslektaşlarım;
Hepimizin aklında aynı soru nasıl daha faydalı olabiliriz, bu zor süreci nasıl daha kolay atlatabiliriz. Anasınıfı ve 1. Sınıf öğrencilerimiz okula adım atıyorlar. İlk adımlarında onlara destek olmak onlara güzel bir dünyanın kapılarını aralamak görevimiz. Okul yöneticisi arkadaşlarımızla baş başa verip hazırlıklarınızı tamamladınız. Öğrencilerimizle, velilerimizle; maske, mesafe ve hijyen kurallarına uyarak sürece en büyük desteği verecek olanlar sizlersiniz. Fedakârlıklarınız ve emekleriniz için yürekten teşekkür ediyorum.
Kıymetli Velilerimiz;
Siz de çok yoruldunuz biliyorum. Belirsizliğin içinde bir yol arıyorsunuz. Öğrencilerimiz için kaygılısınız ancak biz okullarımızı çocuklarımız için hazır hale getirdik. Siz de maske, mesafe ve hijyen kurallarına uyarak bize destek verin. Uzaktan eğitimlerde gösterdiğiniz çaba takdire şayan. Hep birlikte bu süreci atlatacağımıza inancım tam.
Bu duygu ve düşüncelerle 2020-2021 eğitim öğretim yılımızın hayırlı olmasını diliyorum.
(Haber: Özgür Yılmaz)

Haber okunma sayısı: 542Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


KONYA - HAVA DURUMU

KONYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ