Bozkır Postası Tarafsiz Siyasi Bölge Gazetesi

Bozkır Meslek Yüksekokulu "Öğrencilerimizi Dinliyoruz" adlı panel gerçekleştirdi

bozkir-meslek-yuksekokulu-ogrencilerimizi-dinliyoruz--adli-panel-gerceklestirdi

Selçuk Üniversitesine bağlı Bozkır Meslek Yüksekokulunda, geçtiğimiz hafta içerisinde; "Öğrencilerimizi Dinliyoruz" adlı panel gerçekleştirildi. Panele Bozkır Kaymakamı Oltan Bayraktar’da katıldı.
31 Ekim 2019 Perşembe 13:23

 Bozkır Meslek Yüksekokulunun düzenlemiş olduğu Panele katılan Bozkır Kaymakamı Otlan Bayraktar, Yüksekokul Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Ahu Cavlazoğlu Davulcu ve Yurt Müdürü Ümit Karabacak, Yüksekokul Öğrencilerinin sorun, istek ve önerilerini dinlediler.

Yüksekokul Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Ahu Cavlazoğlu Davulcu, panelde yaptığı konuşmasında şu ifadelere yer verdi:  "Panelimize katılımları ile bizleri onurlandıran Sayın Kaymakamımız Oltan Bayraktar'a, Bozkır Kredi Yurtlar Kurumu Müdürümüz Ümit Karabacak'a ve panelimize katılım sağlayan akademik personelimiz ve sevgili öğrencilerimize teşekkür ediyoruz.” dedi.

Müdür Cavlazoğlu Davulcu konuşmalarını tamamlarken, paneli düzenlemelerindeki tek amaçlarının Bozkır Meslek Yüksekokulunda okuyan tüm öğrencilerin istek ve önerilerini her zaman dinlemek olduğunu belirtirken, düzenledikleri panelin ise kalıcı olmasını söyledi. (Haber: Özgür Yılmaz) 


Haber okunma sayısı: 247Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


KONYA - HAVA DURUMU

KONYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ