Bozkır Postası Tarafsiz Siyasi Bölge Gazetesi

Bozkır, Otogarına kavuşacak!

bozkir-otogarina-kavusacak

Belediye Başkanı Sadettin Saygı, otogar projesinin daha önceden hazırlandığını ve COVİD-19 virüsü ile mücadele kapsamından dolayı ihalesinin henüz yapılamadığını, otogar binasının ihalesinin ise yıl içerisinde yapılacağını söyledi.
01 Temmuz 2020 Çarşamba 19:27

  Yeni otogar binasının Bozkır’a çok yakışacağını ve Bozkır’da önemli bir eksikliği gidereceğini belirten Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı, yeni otogarın Bozkır’a şimdiden hayırlı olmasını diledi.
Otogar binasını çevre yolu üzerinde eski soğuk hava deposunu restore ederek yapacaklarını sözlerine ekleyen Başkan Saygı, “otogar binamızın ihalesi inşallah bu yıl içerisinde yapılacak ve çalışmaları başlayacak.
Çevre yolu üzerinde bulunan eski soğuk hava deposu olarak kullanılan binayı restore ederek yapacağımız çalışma neticesinde ilçemize kazandıracağımız otogar binası, ilçemizin büyük bir eksikliğini gidermiş olacak.
Projemize ek olarak otogarımızın yanına da itfaiye merkezi yapılacak.
Bu çalışmalarımız tamamlandığında ilçemizin trafik yükü de azalacaktır. Şimdiden ilçemize hayırlı olmasını diliyor, Konya Büyükşehir Belediye Başkanımız Uğur İbrahim Altay başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.
(Haber: Özgür Yılmaz)

Haber okunma sayısı: 3727

Haberin etiketleri:

Bozkır, Otogarına kavuşacak!


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

KONYA - HAVA DURUMU

KONYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ