Bozkır Postası Tarafsiz Siyasi Bölge Gazetesi

Bozkır seni unutmayacak!

bozkir-seni-unutmayacak

İçişleri Bakanlığından, 2018 yılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesiyle 471 mülki idare amirinin yerinin değiştirildiği haberi geçtiğimiz hafta piyasaya düştü. Bu haberde Bozkır kaymakamımız Emre Öztürk’ün de olduğu duyulunca ilçe halkı arasında üzüntüyle karşılandı.
01 Eylül 2018 Cumartesi 11:34

İçişleri Bakanlığından yapılan yazılı açıklamaya göre, 2018 Yılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesiyle bulundukları yerlerde görev sürelerini tamamlayan, ya da hizmet ve mazeretleri gereğince kararname kapsamına alınan 471 mülki idare amirinin görev yerleri, liyakat ve kıdemleri dikkate alınarak değiştirildi.

Bu yapılan değişikliklerle beraber Bozkır Kaymakamımız Emre Öztürk, Kırklareli iline bağlı Kofçaz İlçe Kaymakamlığına atandığını duyan Bozkırlılar arasında büyük üzüntüyle karşılandı.

Kaymakam Öztürk’ün atamasını duyan Bozkırlı hemşehrilerimiz arasında; “Halkın içinde, halktan biri olan Kaymakamımız Emre Öztürk’ü hiç unutmayacağız ve daima iyi bir kaymakamımız Emre Öztürk vardı diyerek anacağız.” şeklinde ifadelerde bulunan ilçe halkı, kaymakamımız Emre Öztürk’e yeni görev yerinde de üstün başarı dileklerinde bulundular.

Kaymakamımızın tayininin çıkmasına çok üzülen ve duyan vatandaşlarımız gazetemiz muhabirine konuşmalarını şöyle sürdürdüler: “İnşallah ileriki yıllarda Kaymakamımız Emre Öztürk’ü Vali olduğunu duyar ve görürüz. Çünkü kaymakamımız Emre Öztürk her şeyin en iyisine layık ve halkın içinden bir bürokrattır. Tam da Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın istediği bir isimlerdendir.” diyen halkımız; Bozkırlılar tarafından çok sevilen kaymakamımıza yeni görevinde tekrar üstün başarı dileklerinde bulundular.

Bizlerde Bozkır Postası Gazetesi ailesi olarak her tabakadan insanın sorunlarını mütevazilikle ilgilenen ve bizler için çok erken olan atamanın hayırlı olmasını temenni ederiz.


Haber okunma sayısı: 28357 Haber Kaynağı: Haber Merkezi

Haberin etiketleri:

Emre Öztürk, Atama, Bozkır


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


KONYA - HAVA DURUMU

KONYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ