Bozkır Postası Tarafsiz Siyasi Bölge Gazetesi

Bozkır ve Zeytinburnu’nun kardeşlik bağları güçleniyor

bozkir-ve-zeytinburnunun--kardeslik-baglari-gucleniyor

Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı, Zeytinburnu Belediye Başkanı Ömer Arısoy ile birlikte kardeş iki ilçe olan Bozkır ve Zeytinburnu ilçelerinin kardeşlik bağlarının güçlenmesi için istişare toplantısı gerçekleştirdi. İstişare toplantısına Ak Parti Bozkır İlçe Başkanı Kadir Güven, KONSİAD Başkanı Kemal Çelik, Bozkırlılar Vakfı Başkanı Kamil Bilgin, Bozkırlılar Derneği Başkanı Mustafa Göksu, Zeytinburnu Belediye Meclis Üyesi Halis Özgenç, Bozkırlılar Derneği Başkan yardımcısı Mehmet Güven de katıldı.
01 Ekim 2019 Salı 14:18

 İstişare toplantısında iki kardeş ilçe olan Zeytinburnu ve Bozkır ilçelerinin kardeşlik bağlarının güçlendirilmesi adına yapılacak olan çalışmalar istişare edilirken, işbirliği protokolünün hazırlanması için çalışmaların başlandığı haberi gazetemize ulaştırılmıştır.

Zeytinburnu Belediyesi tarafından kardeşlik bağlarının güçlendirilmesi adına Bozkır’a kazandırılması planlanan yatırımların da istişare edildiği toplantıdan sonra başkanlar Zeytinburnu bilgi evlerini inceledi. 

İki kardeş ilçenin birlik ve beraberliği adına bu toplantının önemli bir yere sahip olduğunu dile getiren Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı, Zeytinburnu’nda yaşayan yaklaşık 30 bin Bozkırlının Bozkır ile Zeytinburnu’nu birbirine bağlayan en temel unsur olduğunu söyledi. 

Bozkır ile sevgiyle, muhabbetle gönülden yakın olduklarını ifade eden Zeytinburnu Belediye Başkanı Ömer Arısoy, birlik ve beraberliğiyle her ilçeye örnek olacak kardeş iki ilçenin temellerini attıklarını ifade ederek toplantının hayırlara vesile olmasını diledi.  

(Haber: Yunus Yılmaz)


Haber okunma sayısı: 523Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

KONYA - HAVA DURUMU

KONYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ