Bozkır Postası Tarafsiz Siyasi Bölge Gazetesi

Bozkır Ziraat Odasından mühendislik hizmeti

bozkir-ziraat-odasindan--muhendislik-hizmeti

Bozkır Ziraat Odası tarafından yapılan açıklamaya göre, oda çiftçilerine ücretsiz zirai mühendislik hizmeti verildiği belirtildi.
07 Ağustos 2019 Çarşamba 16:16

Bozkır Ziraat Odası Başkanı Ali Öztürk gazetemiz muhabirine yaptığı açıklamasında: “Bozkır Ziraat Odası yönetimi olarak göreve geldiğimiz günden beri bölgemiz çiftçilerine hizmet vermek adına bölgemiz kurum ve kuruluşları ile irtibatlı olarak her türlü desteklemeleri takip etmekteyiz. Umuyoruz ki; ileriki günlerde Bozkır ilçe Tarım Müdürlüğümüzle birlikte organizeli bir şekilde hareket ederek odamıza güncel desteklemelerden faydalanarak makine ekipmanı temini sağlayacağız.” dedi.

Bölgemiz çiftçilerine kazandırmaya çalıştıklarını, tarımsal girişimlerin yanı sıra Bozkır Ziraat Odasında görev yapan Ziraat Mühendisinin çiftçilere tarımsal konularda ücretsiz olarak danışmanlık yaptığını söyleyen oda Başkanı Ali Öztürk: “Çiftçilerimizin talepleri doğrultusunda Ziraat Mühendisimiz çiftçilerimizin sorunlarını bölgemizde ücretsiz olarak incelemektedir. Çiftçilerimizin yaşadıkları tarımsal sorunların yerinde incelenmesi, hastalıkların tespiti ve Tarımsal yatırım önerileri konularında ziraat mühendisimize başvurarak ücretsiz olarak hizmet alabilirler” şeklinde konuşmalarını tamamladı.

(Haber Yunus Yılmaz) 


Haber okunma sayısı: 303Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


KONYA - HAVA DURUMU

KONYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ