Bozkır Postası Tarafsiz Siyasi Bölge Gazetesi

Bozkır’da evdeyim ama trafik kuralları aklımda uygulamaları

bozkirda-evdeyim-ama-trafik--kurallari-aklimda-uygulamalari

Karayolu Trafik Haftası kapsamında "Evdeyim Ama Trafik Kuralları Aklımda" bilgilendirme ve trafik denetimleri ilçemiz Bozkır’da gerçekleştiriliyor.
12 Mayıs 2020 Salı 09:58

 Her yıl Mayıs ayının ikinci haftasında kutlanan "Karayolu Trafik Haftası" bu yıl Koronavirüs tedbirleri kapsamında kutlanırken, Bozkır Emniyet Amirliği Trafik Denetleme ekipleri ilçemiz Bozkır’ın giriş ve çıkışlarında ve yer alan denetim noktalarında trafik haftası dolayısıyla hazırlanan broşürleri dağıttıkları görüldü. 

Her yıl Mayıs ayının ilk Cumartesi günü "Karayolu Trafik Güvenliği günü" bugünü takip eden hafta "Karayolu Trafik Haftası" olarak kutlanırken, bu yıl Koronavirüs tedbirleri kapsamında hafta etkinlikleri virüs dolayısıyla gerçekleştirilemedi.

Bu yıl İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğünce hafta dolayısıyla hazırlanan afişlerde "Evdeyim ama trafik kuralları aklımda" sloganıyla uyarılarda bulundu. Bozkır Emniyet Amirliği Trafik Denetleme ekiplerince de ilçemizin girişlerinde gerçekleştirdikleri uygulama noktalarında ve şehir merkezindeki trafiğin yoğun olduğu noktalarda hazırlanan broşürleri dağıtarak trafik haftası hakkında bilgilendirmelerde bulunduklarını gören gazetemiz muhabirinin gözlerinden de kaçmadı.   (Yunus Yılmaz)


Haber okunma sayısı: 1847Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

KONYA - HAVA DURUMU

KONYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ