Bozkır Postası Tarafsiz Siyasi Bölge Gazetesi

Bozkır’da sıcak asfalt çalışmaları devam ediyor

bozkirda-sicak-asfalt--calismalari-devam-ediyor

İlçemiz Bozkır Merkezinin Cumhuriyet Mahallesinin sıcak asfalt çalışmalarının %80’i tamamlanmasının ardından Cumhuriyet mahallesinin cadde ve sokakları yeni bir görünüm ve prestij kazanmış oldu.
24 Kasım 2020 Salı 09:19

 Konya Büyükşehir Belediyesi ile Bozkır Belediyesinin ortaklaşa yaptıkları çalışmaların sonucunda, İlçemiz Bozkır Merkezinin Cumhuriyet Mahallesinin sıcak asfalt çalışmalarının %80’i tamamlandı. Böylece Cumhuriyet mahallesinin cadde ve sokakları yeni bir görünüm ve prestij kazanmış oldu.
Cumhuriyet Mahallemizdeki yapılan çalışmaların ardından ise, Bozkır ilçemizin yine merkez Mahallelerinden Demirasaf Mahallesi’nin Tepelcik ve Çökelez Mevkiinde de sıcak asfalt çalışmalarını sürdüren Konya ve Bozkır Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri sıcak asfalt alt yapı malzeme çalışmalarına yoğunluk verdiği görülmektedir.

Konu ile ilgili gazetemiz muhabirine kısa bir açıklama yapan Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı, İlçemizdeki ana yol cadde ve sokaklarımıza sıcak asfalt serimi yaparak prestij cadde konumuna taşımak için Büyükşehir Belediyemizle koordineli olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sıcak asfalt serimi tamamlanınca Demirasaf Mahallemizin büyük bir bölümünü sıcak asfalta kavuşturmuş olacağız. Konya Büyükşehir Belediyesi Başkanımız Uğur İbrahim Altay ve Fen İşleri Daire Başkanı Hasan Hüseyin Esfendiyar'a teşekkürlerimi sunuyorum, İlçemize hayırlı olmasını diliyorum dedi.
(Haber: Yunus Yılmaz)

Haber okunma sayısı: 1304Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

KONYA - HAVA DURUMU

KONYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ