Bozkır Postası Tarafsiz Siyasi Bölge Gazetesi

Bozkırlı Balcı Kadir Gökseki’den hizmet

bozkirli-balci-kadir-goksekiden-hizmet

Bozkır’dan-Manavgat ve Alanya’ya her Cumartesi günleri sabah saat 7.30’da Bozkır kapalı pazar yanından Bozkırlı Balcı Kadir Gökseki otobüs olarak geçen Mercedes minibüsüyle seferlerini sürdürüyor. Pazar günleri de Alanya’dan Saat 14.00’da Manavgat’a seferini kaldıran, Kadir Gökseki, saat 15.30’da da Manavgat’tan Bozkır’a seyahat ediyor.
10 Aralık 2019 Salı 12:57

 Yaklaşık olarak iki yıldır her cumartesi günleri Bozkır’dan-Manavgat’a ve Alanya’ya, Pazar günleri de, Alanya-Manavgat ve Bozkır yolcu seferlerine devam ettiğini söyleyen Bozkırlı Balcı Kadir Gökseki gazetemiz muhabirine konu ile ilgili şu bilgileri verdi.

Yukarıda servis güzergâhlarını belirttiğimiz ilçelere yolcu taşımacılığı yapan Nakliyeci Kadir Gökseki’nin yolcularının daha konforlu gidip-gelmeleri için aracını bile sıfırladığı görüldü.

Konu ile ilgili gazetemiz muhabirine konuşan ve Bozkırlı Balcı olarak tanınan Kadir Gökseki: “İki-üç yıldır cumartesi günleri Bozkır’dan sabah saat 7.30’da Manavgat ve Alanaya’ya servisimiz kalkıyor. Pazar günleri de Alanya’dan saat 13.30’da Manavgat’a ve Manavgat’tan da saat 15.30’da Bozkır’a servisimiz kalkış yapmaktadır. Bu servis ağımızdan Bozkırlı yolcularımız oldukça memnun kalıyorlar. Müşterilerimize yolculuk esnasında tarafımızca çeşitli ikramlarımızı yapıyoruz. Eğer yolcularımızın eşyaları veya çocukları varsa gidecekleri yerlere kadar da götürüyoruz. Kısacası Bozkırlı hemşehrilerimize bu hizmetimizi sunmaktan onur duyuyoruz.” dedi.

Her şeyin para olmadığını ve yolcularının direk gidip gelmeleri ve seyahat etmelerinden oldukça memnun olduklarını kendilerine ileten Kadir Gökseki, “yolcularımızın memnuniyeti bizlere de mutluluk vermektedir.” şeklinde sözlerini tamamladı.

Yukarıda saydığımız güzergâhlara yolculuk etmek isteyen vatandaşlarımız için Nakliyeci Kadir Gökseki’den de irtibat telefonlarını aldık. Yolculuk etmek isteyen vatandaşlarımız şu telefonlardan kendilerine ulaşabilirler: “0538 717 4759 – 0535 410 5791 – 0536 439 1045 – 0539 439 6024 – 0536 923 6642”(Haber: Yunus Yılmaz)


Haber okunma sayısı: 556Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


KONYA - HAVA DURUMU

KONYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ