Bozkır Postası Tarafsiz Siyasi Bölge Gazetesi

BOZKIRLILAR VAKFI İFTARINDA BULUŞTU

bozkirlilar-vakfi-iftarinda-bulustu

Bozkırlılar İlim Kültür ve Yardımlaşma Vakfı Bozkır Temsilciliğinin düzenlemiş olduğu iftar programı sevgi kardeşlik ve birlik duygularıyla geniş bir katılımla gerçekleşti.
29 Mayıs 2019 Çarşamba 15:32

 Bozkırlılar İlim Kültür ve Yardımlaşma Vakfı Bozkır Temsilciliğinin düzenlemiş olduğu iftar programına Bozkır Kaymakamı Oltan Bayraktar, Bozkır Belediye Başkan Yardımcısı Ali Koyuncu, Bozkır İlçe Jandarma Komutanı, Bozkır Cumhuriyet Savcısı ve hakimleri, Bozkır Emniyet Müdürü, Bozkır Müftüsü, Emniyet Personeli, Milli Eğitim camiası Bozkırlılar Vakfı Konya Yönetim Kurulu Üyeleri, imam ve esnaflar, vakıf ve imam hatip öğrencileri, kredi yurtlar kurumu öğrencileri ile yoğun bir katılımla gerçekleşti.

Davetlilerin ailecek katılmış olduğu iftar yemeği Ömer Vehbi Kapçının Kur'an'ı Kerim tilaveti ile başladı. Bozkırlılar Vakfı Konya Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Ali Ünlü selamlama konuşmasını yaptı. Bozkır kaymakamı Oltan Bayraktar'ın Bozkırlılar Vakfının hizmetlerinden bahsettiği konuşmasında Hazreti Ali'nin "gençleri sizin çağa değil onların yaşayacağı çağa göre yetiştirin" sözüyle çocukların eğitiminde zamanın rolüne dikkat çekmiştir.

Kaymakam Bayraktar, Bozkırlılar Vakfının çok güzel hizmetler yaptığını göreve geldiğinden beri bu hizmetleri bizzat takip ettiğini bu hizmetlerin daha iyi ve daha fazlası ile devam etmesi temennisinde bulundu.

Bozkırlılar Vakfı Bozkır Temsilcisi Mehmet Özakan’da yemeğe gelenlerle tek tek ilgilenirken, gazetemiz muhabirine şöyle konuştu: “Bozkırlılar Vakfı Bozkır Şubesi olarak genel merkezimizle birlikte istişareli ve organizeli bir çalışma ortamımız vardır. Allah’a şükürler olsun Bozkırlılar Vakfı olarak Bozkır’daki öğrenci yurtlarımızla gelecek nesillere daha iyi bir nesil yetiştirmektir” dedi.

Ezan okunması ile başlayan iftar programı ilçe müftüsünün yaptığı yemek duasının ardından çay ikramı ile sona ermiştir.


Haber okunma sayısı: 360Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


KONYA - HAVA DURUMU

KONYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ