Bozkır Postası Tarafsiz Siyasi Bölge Gazetesi

Bozulan yollarda Belediye çalışmalara devam ediyor

bozulan-yollarda-belediye-calismalara-devam-ediyor

Bozkır Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ve Temizlik İşleri Müdürlüğü ilçe genelinde hummalı çalışmalarını sürdürüyor. Son olarak ilçe merkezinde doğalgaz çalışmaları nedeniyle kazı çalışması yapılan yollarda yama çalışması ve yine ilçe merkezinde bulunan Yukarı Mahallenin Mantakı mevkisinde kaldırım çalışmalarını yürüten ekipler çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
31 Ekim 2019 Perşembe 13:07

 Çalışmaları yerinde inceleyen Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı, kış gelmeden mahallelerin önemli eksikliklerinin giderileceğini, kışa hazırlıklı gireceklerini belirtti. 

Doğalgaz çalışmaları nedeniyle ilçe merkezinde bozulan yolların rotmiks yama malzemesiyle tamiratı yapıldığını, tamiratın akabinde yolların yıkanarak çamurdan temizleneceğini söyleyen Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı, çalışmalar süresince çevreye verilen rahatsızlık nedeniyle esnaf ve vatandaşlardan duyarlı olmalarını temenni etti. 

Yukarı Mahallenin Mantakı mevkisinde yapımı devam eden kaldırım çalışmalarına da değinen Başkan Saygı, bu mevkide daha önce kaldırım çalışmasının olmadığını, yapılan kaldırım çalışmasıyla hane sakinlerinin ve yayaların sorununun çözüleceğini belirtti. 

Bunun yanında 52 mahallenin tamamında da çalışmaların aralıksız devam ettiğini de sözlerine ekleyen Başkan Saygı, sözlerini şu şekilde sürdürdü, “2020 yılı her yönüyle Bozkır’ımız için fırsat yılı olacaktır. İlçe oluşumuzun 150. yılında alt yapıdan üst yapıya, sosyal ve kültürel çalışmalardan istihdama yönelik projelerimize varana kadar her yönüyle Bozkır’ımızı kalkındırmak için canla başla çalışmaya devam ediyoruz” diye konuştu.                        (Haber Yunuıs Yılmaz)


Haber okunma sayısı: 311Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


KONYA - HAVA DURUMU

KONYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ