Bozkır Postası Tarafsiz Siyasi Bölge Gazetesi

Bu zararı verenlere yazıklar olsun!

bu-zarari-verenlere-yaziklar-olsun

Bozkır’da kimliği belli olmayan şahıslar tarafından kamu malına yapılan zarar girişimleri büyük tepki çekerken, bizlerde Bozkır Postası Gazetesi olarak “Yazıklar olsun” diyoruz.
09 Haziran 2020 Salı 09:13

 İlçemiz Bozkır Merkez'de yer alan Çay boyundaki kamelyalar da ve ilçemizin en gözde mesire alanlarından Aygırdibi ile Akçapınar Çamlarında yer alan kamelyaların kırılarak zarar verilmesi görenler tarafından büyük tepkiyle karşılanıyor.
Öncelikle böyle kamunun malına bilinçli bir şekilde zarar veren insanların kişiliklerinde ciddi eksiklikler olduğu ortadadır. Kamu malına verilen zararın 80 Milyonun hakkına girmek olduğu olgusuna sahip olmayan bireyler ancak bu şekilde toplum malına zarar verebilirler.

Toplumumuzda kamu malı ve toplumsal ilişkiler noktasında bireylerin eğitimi şart diye düşünüyoruz. Eğitim evresindeki her öğrencinin her yıl bu konuda eğitim alması elzemdir diyoruz.
Söz konusu tahribatları siz değerli okuyucularımızla paylaşarak takdiri sizlere bırakıyoruz. Bu tür insanlar da herkes tarafından kınanması ve görenler tarafından güvenlik güçlerine ihbar etmelerini de istiyoruz.

(Haber: Yunus Yılmaz)

Haber okunma sayısı: 3358Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


KONYA - HAVA DURUMU

KONYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ