Bozkır Postası Tarafsiz Siyasi Bölge Gazetesi

Çocuklara pamuk şeker sürprizi

cocuklara-pamuk-seker-surprizi

İHH İnsani Yardım Derneği İlçemiz Bozkır Temsilciliği gönüllüleri, evlerinde ziyaret ettikleri çocuklara pamuk şekeri ve çeşitli hediyelerle sevindirdi.
03 Haziran 2020 Çarşamba 10:00

 Hayırseverlerin desteğiyle pamuk şeker, kek ve çeşitli hediyeler hazırlayan gönüllüler, bunları ilçenin farklı mahallelerindeki çocuklara ulaştırdı.
Bozkır İHH Temsilcisi Seyit Tarlacı, "Pandemi sebebiyle Bozkır'da sokağa çıkamayan çocuklarımızı bir nebze olsun sevindirebilmek, sıkıntılarını giderebilmek ve öte yandan geçen senelere nazaran buruk geçen ramazan ayını şenlendirebilmek için Bozkır'da çocuklarımıza hediye vermek gibi bir faaliyete başladık.

Bu kapsamda çocuklarımıza; pamuk şeker, kek, balon ve bayram şekeri gibi onların yüzünü güldürebilecek şeylerle maddi değeri düşük ama manevi anlamda çok çok mutluluk veren hediyeler hazırladık. Şuan sokak sokak, kapı kapı dolaşarak çocuklarımıza hediyelerimizi takdim ediyoruz. Çocuklarımızın yüzündeki tebessümü görmek bizim için mutluluk verici. İnşallah bundan sonrada çocuklarımıza yönelik faaliyetlerimiz sizlerin de desteğiyle artarak devam edecektir" ifadelerini kullandı.
(Haber: Yunus Yılmaz)

Haber okunma sayısı: 2708Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


KONYA - HAVA DURUMU

KONYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ