Bozkır Postası Tarafsiz Siyasi Bölge Gazetesi

Devlet Hastanesi Müdürlerinden Dr. Demiray’a geçmiş olsun ziyareti

devlet-hastanesi-mudurlerinden--dr-demiraya-gecmis-olsun-ziyareti

Bozkır Devlet Hastanemizde geçtiğimiz ay muayene ettiği hastadan Covid-19 salgını bulaşan ve Covid-19’u yenen Acil Hekimimiz Dr. Ali Demiray’a Hastane Müdürleri kendisine geçmiş olsun ziyaretinde bulundular.
06 Mayıs 2020 Çarşamba 15:07

 

Bozkır Devlet Hastanesi İdari ve Mali Hizmetler Müdürü Süleyman Büyükyavuz ile Sağlık Hizmetleri Müdüresi Ebru İnce, Covid-19’a yakalanan ve Covid-19’u yenen Doktor Ali Demiray’a geçmiş olsun ziyaretinde bulundular.

Konu ile ilgili Hastane Müdürü Süleyman Büyükyavuz şöyle konuştu: “Doktorumuz Ali Demiray kurumumuzda görev yapmakta iken bir hastamız ile temas sonucu kendisine Covid 19 tanısı konmuştu. Hastanemizde tedavi görerek taburcu edilen Acil Servis Hekimimiz Dr. Ali Demiray'a konaklamış olduğu yurtta hastane yönetimi olarak kendisine geçmiş olsun ziyaretinde bulunduk.” dedi.

Ziyaretlerinde Doktor Ali Demiray'ın sevincine ortak olan Hastane idari yönetimi, Dr. Demiray'a en kısa zamanda halkımıza hizmet için görevine dönmesini ve sevdiklerine biran önce kavuşması dileklerini de kendisine ilettiklerini belirttiler.
 (Haber: Özgür Yılmaz)

 

 


Haber okunma sayısı: 2034Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

KONYA - HAVA DURUMU

KONYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ