Bozkır Postası Tarafsiz Siyasi Bölge Gazetesi

Dış Mahalle ziyaretlerine Elmaağaç’la devam edildi

dis-mahalle-ziyaretlerine-elmaagacla-devam-edildi

İçişleri Bakanlığının talimatları doğrultusunda gerçekleştirilen Halk Toplantıları Bozkır ilçemize bağlı “52 Haftada 52 Mahalle” şekliyle her hafta ilçemize bağlı bir mahalle ziyaret edilerek gerçekleştiriliyor.
04 Şubat 2020 Salı 10:42

 Bozkır’a bağlı 52 dış mahalle olması dolayısıyla 1 yıllık çerçevede planlanan her hafta bir mahalle ziyaretleri geçtiğimiz hafta Perşembe günü Elmaağaç Mahallemizle devam edildi.

İlçemize bağlı Elmaağaç mahallesinde gerçekleştirilen ziyarette yatsı namazı sonrasında mahalle muhtarının evinde misafir olundu ve mahalle sakinleriyle bir araya gelinerek halkın istekleri yerinde dinlendi. Mahalle sakinleri istek ve önerilerini ziyarete katılan kurum amirlerine birebir iletilme şansı buldu.

Bozkır Kaymakamlığından mahalle ziyareti hakkında yapılan açıklamada: “Vatandaş Buluşması” kapsamında bu hafta misafiri olduğumuz ve bizleri evinde ağırlayan Elmaağaç Muhtarımız Ramazan Bey başta olmak üzere tüm Elmaağaç sakinlerine misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyoruz" denildi.

Bozkır Elmaağaç mahallesinde gerçekleştirilen ziyarete Bozkır Kaymakamı Oltan Bayraktar, Bozkır İlçe Müftüsü Seyit Böğet, Bozkır Emniyet Amiri Ramazan Arlı, Bozkır Sosyal Yardımlaşma Vakfı Müdürü Hasan Adıgüzel, Bozkır Ziraat Odası Başkanı Ali Öztürk, Bozkır Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü Recep Kesik, Bozkır Nüfus Memurları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

(Haber: Yunus Yılmaz)


Haber okunma sayısı: 1919Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

KONYA - HAVA DURUMU

KONYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ