Bozkır Postası Tarafsiz Siyasi Bölge Gazetesi

Gelirini depremzedelere bağışladı

gelirini-depremzedelere-bagisladi

İlçemiz Bozkır’da faaliyet gösteren lokanta işletmecisi Mesut Çiçek öğlen arası 12.00-14.00 saatleri arasında elde ettiği tüm satışların gelirini depremzedelere bağışladı.
04 Şubat 2020 Salı 10:36

 İşletme sahibi Mesut Çiçek, geçtiğimiz hafta içerisinde öğlen saatlerinde elde ettiği geliri olan 452,10TL'yi, Türkiye Cumhuriyeti İçişleri Bakanlığı Afet ve Acil Durum Yönetimi hesabına Ziraat Bankası Bozkır Şubesinden yatırdı.

İstanbul Pilavcısı Mesut Çiçek muhabirimize yaptığı açıklamada: “Ülkemizi üzen bu elim deprem dolayısıyla büyük bir üzüntü yaşadık. Elimizden çok fazla bir şey gelmese de bir günlük öğlen gelirimizi depremzedelerimizin yardımı için bağışlama kararı aldık” dedi.

Çok büyük bir işletme değiliz ama “Hz. İbrahim Peygamber'i yakmak için oluşturulan alevlere karşı yürümüş bir karınca" misali bizimde depremzede kardeşlerimize katkımız olsun istedik. Bu etkinliğimize katkıda bulunmak için gelen başta ilçe Kaymakamımız Oltan Bayraktar olmak üzere tüm ilçe halkımıza teşekkür ederim” şeklinde ifadelerde bulundu.

(Haber: Yakup  Çetin)


Haber okunma sayısı: 2017Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

KONYA - HAVA DURUMU

KONYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ