Bozkır Postası Tarafsiz Siyasi Bölge Gazetesi

Gevne yaylası davası için Bozkır Adliyesine geldiler

gevne-yaylasi-davasi-icin--bozkir-adliyesine-geldiler

Gevne Yaylası'ndaki tapulama sorunu ile ilgili açılmış davanın Bozkır Adliyesinde gerçekleşen 29'uncu celsesini Gelecek Partisi Alanya İlçe Başkanı Hüseyin Tuluk yerinde izledi.
28 Temmuz 2020 Salı 12:17

 Gelecek Partisi Alanya İlçe Başkanı Hüseyin Tuluk, beraberindeki heyetle Alanya'da İspatlı, İshaklı, Aliefendi ve Beyreli köylerini de ilgilendiren Gevne Yaylasındaki tapulama sorunu ile ilgili açılmış davanın Bozkır Adliyesi'nde gerçekleşen 29'uncu celsesine gözlemci olarak katıldı.
Söz konusu mahallelerin muhtar ve avukatlarının da katıldığı davayla ilgili açıklama yapan Gelecek Partisi Alanya İlçe Başkanı Hüseyin Tuluk, şu ifadeleri kullandı: "Gevne Yaylasının Konya sınırları içerisinde kalmasından dolayı ortaya çıkan tapulama sorunu uzun yıllardır süregelmektedir.
Bizler Gelecek Partisi Alanya İlçe Teşkilatı olarak Alanya'nın köylerini de Konya'nın köylerini de ayırt etmeden kendimizden bir parça olarak görüyoruz.
Davacı ve davalı olan mahalle sakinleri birbirlerinin komşusu, akrabası ve kardeşidir. Sevgi tohumları ekip, gönül köprüleri kurarak ve kültürel sınırlarımızı dikkate alarak bu meseleyi hakkaniyetli bir şekilde tatlıya bağlamak en büyük arzumuzdur. Bu meseleyi takip etmeye devam edeceğiz. Karşımızdakinin de hakkını gözetir ve birlikte dostça yaşarsak bu topraklar daha da bereketlenecektir” şeklinde konuştu.
(HABER MERKEZİ)

Haber okunma sayısı: 1581Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


KONYA - HAVA DURUMU

KONYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ