Bozkır Postası Tarafsiz Siyasi Bölge Gazetesi

Gurbetçilerimizden Bozkır’a Selam

gurbetcilerimizden-bozkira-selam

Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı ve Ak Parti Bozkır İlçe Başkanı Kadir Güven, İstanbul’da yaşayan gurbetçi Bozkırlılarla bir araya gelmeye devam ediyor.
24 Haziran 2019 Pazartesi 18:37

 İstanbul’da yaşayan gurbetçi Bozkırlıları evlerinde, iş yerlerinde ve dükkânlarında ziyaret eden Başkan Saygı ve Başkan Güven, Bozkırlılarla hasret gideriyor. İstanbul’da yaşayan gurbetçilere Bozkır’ın selamını ileten Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı, “Sadece İstanbul değil, dünyanın her yerinde yaşayan Bozkırlılarla birlik ve beraberlik içerisinde olmanın mutluluğunu yaşadığını” söyledi.

Bozkır Belediye Başkan Sadettin Saygı, “İlçe Başkanımız Kadir Güven ile birlikte tüm hemşehrilerimizi sevgi ve muhabbetle kucaklamaya devam ediyoruz. İstanbul’da yaşayan hemşehrilerimizi evlerinde, işyerlerinde, dükkânlarında ziyaret edip, çaylarını içip, Bozkır’ımıza dair sohbet ediyoruz. İlçemiz için planladığımız projelerimizden bahsediyoruz.

Fikirlerini, düşüncelerini ve önerilerini bizlerle paylaşıyorlar. İstişare bakımından sohbetlerimiz güzel ve verimli geçiyor. Ayrıca Bozkır’da yaşayan hemşehrilerimizin selamlarını iletiyoruz. Onlar da Bozkır’da yaşayan hemşehrilerimize selamlarını iletiyorlar” dedi. 

Ramazan Bayramı dolayısıyla Bozkır’a gurbetçilerin sıla-ı rahim için gelmesinden dolayısıyla mutluluk duyduğunu ifade eden Başkan Saygı, Kurban Bayramında da gurbetçilerin Bozkır’a gelmesini, bayramı Bozkır’da birlik ve beraberlik içerisinde geçirmeyi temenni ettiğini söyledi. 

Bozkırlıların birliğiyle ve beraberliğiyle gurur ve onur duyduklarını vurgulayan

Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı, “parmakla gösterilen birliğimiz, beraberliğimiz ve dayanışmamız daim olsun. Birliğimize ve beraberliğimize katkı sağlayan herkese teşekkür ediyorum. İyi ki biriz ve beraberiz. İyi ki Bozkırlıyız” diye konuştu.

(Haber: Yunus Yılmaz)


Haber okunma sayısı: 425Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


KONYA - HAVA DURUMU

KONYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ