Bozkır Postası Tarafsiz Siyasi Bölge Gazetesi

Hacılar ilkokulundan “İlçemi Tanıyorum” projesi

hacilar-ilkokulundan-ilcemi-taniyorum-projesi

İlçemize bağlı Hacılar Mahallesi, Hacılar İlkokulu öğrencileri, “İlçemi Tanıyorum” adlı olarak düzenledikleri proje çerçevesinde, Ramazan Ayından önce Bozkır’da ilçe ziyaretleri gerçekleştirdiler.
13 Mayıs 2019 Pazartesi 14:44

 Bozkır Hacılar İlkokulunun gerçekleştirmiş olduğu “İlçemi Tanıyorum” proje etkinliği kapsamında İlkokul öğrencilerinin ilçeyi tanıması amacıyla ilçe genelinde bir takım etkinliklere katıldıkları görülmüştür.

Etkinlik hakkında bilgilendirmelerde bulunan okul Müdürü Bayram Kırmızıgül,  “İlçemize bağlı Hacılar Mahallesi İlkokulu olarak öğrencilerimizin ilçemiz Bozkır'ı tanıması için “İlçemi Tanıyorum” etkinliği gerçekleştirdik. Okulumuz öğrencilerinden bir gurup tarafından gerçekleştirdiğimiz etkinlikte sabah saatlerinde ilçemize gelerek öğrencilerimizle önce bir kahvaltılarımızı yaptık. Daha sonra ilçemizin çeşitli yerlerini gezmeye ve ziyaretlerimize başladık.  

İlçe merkezinde ilçenin tanınması için yapılan gezimiz sonrasında, Bozkır İlçe Halk Kütüphanesi ziyaret edildi ve ziyaret sonrasında öğrencilerimizin oyun parkında eğlenmelerini sağladık. Bu etkinliğimize Ramazan ayından önce başladığımız için etkinlikler sonrasında ilçede gerçekleştirilen kermeslere katılarak öğrencilerimizin hem ilçeyi tanıması hem de öğrencilerimizin hoş vakit geçirmelerini sağladık” dedi.  (H. Özgür Yılmaz)


Haber okunma sayısı: 494Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

KONYA - HAVA DURUMU

KONYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ