Bozkır Postası Tarafsiz Siyasi Bölge Gazetesi

Hastanemizde AFAD’dan uygulamalı eğitim

hastanemizde-afaddan-uygulamali-egitim

2019 Yılı Konya AFAD ekipleri tarafından ilçemiz Bozkır Devlet Hastanesinde personellere Acil durum ve Afed halinde alınabilecek tedbirler ve uygulanacak yöntemler hakkında uygulamalı olarak eğitim verdiler.
10 Nisan 2019 Çarşamba 18:18

 Türkiye'de Afed bilincini geliştirmek maksadı ile ülkemizin çeşitli yerlerinde uygulamalı olarak eğitim veren AFAD ekipleri geçtiğimiz hafta da, Konya AFAD ekipleri tarafından Bozkır Devlet Hastanesinde personellere Acil durum ve Afed halinde alınabilecek tedbirler ve uygulanacak yöntemler hakkında uygulamalı olarak eğitim verdiler.

Bozkır Devlet Hastanesi personelleri aldıkları eğitimden sonra, şu açıklamalarda bulundular; “Konya Afad ekipleri hastanemizde verdikleri eğitimde, bizlere bilgi ve becerilerini aktarmışlardır. Oluşabilecek Acil durumlarda aldığımız eğitim gereği hem kendimize, hem yakınlarımıza ve hastalarımıza elimizden gelenin en iyisini yapmayı bizlerde kendimize görev bilmiş olup gerekeni yapacağımızı tüm halkımızın bilmesini isteriz. Ümit ederiz ki; böyle bir durumlarla ne ülkemizi, nede ilçemizi yüce rabbimiz karşılaştırmasın.” şeklinde ifadelerde bulundular. 

               (Haber: Özgür Yılmaz)


Haber okunma sayısı: 164Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

KONYA - HAVA DURUMU

KONYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ