Bozkır Postası Tarafsiz Siyasi Bölge Gazetesi

‘Hastanemize Nöroloji Uzmanı Atandı’

hastanemize-noroloji-uzmani-atandi

Ak Parti Bozkır İlçe Başkanı Kadir Güven; Ak Parti Bozkır İlçe Başkanı Kadir Güven, Bozkır Devlet Hastanesinde boş olan tüm kadrolar yapılan sağlık atamalarıyla doluyor dedi.
19 Kasım 2020 Perşembe 07:57

 Ak Parti Bozkır İlçe Başkanı Kadir Güven, Bozkır Devlet Hastanesinde boş olan tüm kadrolar yapılan sağlık atamalarıyla tek tek dolmaya başladığını söyledi.
Bozkır'a son olarak ataması yapılan ve Bozkır'da göreve başladıktan sonra poliklinik hizmeti vermeye başlayacak olan Nöroloji Uzmanın atama müjdesini, Ak Parti Bozkır ilçe Başkanı Kadir Güven verdi.
Ak Parti Bozkır İlçe Başkanı Kadir Güven gazetemiz muhabirine yaptığı açıklamasında: "Kıymetli hemşehrilerim, bildiğiniz üzere ilçemiz için hizmet noktasında önceliğimiz Sağlık Eğitim ve İstihdam konularıdır. İlçemizdeki bu konulardaki sorunlarımızın çözüm noktasında değerli büyüğümüz büyük destekçimiz hemşehrimiz Milletvekilimiz Ziya Altunyaldız'ın katkıları ile bir bir aşmaya devam ediyoruz.
Geçtiğimiz hafta itibari ile Bozkır Devlet Hastanemize hemşehrimiz Nöroloji Uzm. Ali Söylemez atanmıştır.15 gün içerisinde görevine başlayacaktır. İlçemize hayırlı olsun ve ilçemize katkılarından dolayı Sağlık Bakanımız Dr. Fahrettin Koca'ya, Milletvekilimiz Ziya Altunyaldız'a İl Sağlık Müdürümüz Prof. Dr. Mehmet Koç'a şükranlarımızı sunarız.” şeklinde sözlerini tamamladı.
(Haber: Yunus Yılmaz)

Haber okunma sayısı: 1109Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


KONYA - HAVA DURUMU

KONYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ