Bozkır Postası Tarafsiz Siyasi Bölge Gazetesi

“Hepimizin sağlığı için kurallara uyalım”

hepimizin-sagligi-icin-kurallara-uyalim

Bozkır Kaymakamı Muhammed Akın, korona vakalarının artışıyla ilgili gazetemize önemli açıklamalarda bulundu; Son 1 haftada Covid-19’un ilçemiz Bozkır’da artan vaka olaylarının %95 i misafir/komşu ziyareti, çarşı ve pazar yerlerinde yeterli önlemlerin alınmamasından kaynaklandığını söyleyen Bozkır Kaymakamı Muhammed Akın, konu ile önemli açıklamalarda bulundu.
19 Kasım 2020 Perşembe 07:52

 Bozkır Kaymakamı Muhammed Akın, Covid-19 vakalarının ilçemizde son günlerde gösterdiği artıştan dolayı, yayınladığı mesajında: "Kıymetli Bozkırlılar, İlçemizde vaka sayıları her geçen gün artmaya devam etmektedir.
Son 1 haftada gelen vaka olaylarının %95 i misafir/komşu ziyareti, çarşı ve pazar yerlerinde yeterli önlemlerin alınmamasından kaynaklanmaktadır.
İhmalkâr davranarak birilerini yetim veya öksüz bırakma vebaline ne olur girmeyelim. Havaların soğuması ile evlerde durmaya, çocuklarımıza ve ailemize vakit ayırmaya çalışalım. Olayın ciddiyetini anlamaya, kendimizin ve toplumun sağlığını daha çok önemsemeye sizleri davet ediyorum." dedi.
Kaymakam Akın, mesajının sonunda: “Hepimizin sağlığı için kurallara uyalım.” diyerek ilçe halkına bu önemli ve dikkate alınması gereken mesajını duyurmuştur.
(Haber: Yunus Yılmaz)

Haber okunma sayısı: 393Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


KONYA - HAVA DURUMU

KONYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ