Bozkır Postası Tarafsiz Siyasi Bölge Gazetesi

“Hepsi aynı yolun yolcuları”

hepsi-ayni-yolun-yolculari

MHP'li Bozkırlı Mustafa Kalaycı: HDP, CHP, İP, SP, DEVA, GP, MHP Genel Başkan Yardımcısı Konya Milletvekili Bozkırlı hemşehrimiz Mustafa Kalaycı, "HDP, CHP, İP, SP, DEVA, GP, Karamollaoğlu, Davutoğlu, Babacan alayı birbirine ulanmış hepsi aynı yolun yolcularıdır. Sürekli felaket tellallığı yapıyorlar" dedi.
07 Ekim 2020 Çarşamba 14:27

 MHP Genel Başkan Yardımcısı Konya Milletvekili Bozkırlı hemşehrimiz Mustafa Kalaycı Partisinin Karaman İl Başkanlığı 13. Olağan Kongresi'nde konuştu.
Bozkırlı Milletvekili Kalaycı, şunları dile getirdi: "Türkiye'nin milli güvenliğini ve bekasını yakından ilgilendiren çok sıcak gelişmelerin yaşandığı bir süreçte CHP ve yedeklerinin siyasi polemiklerle vakit geçirmesi, Türkiye sevdasından ne kadar mahrum olduklarını esasen göstermektedir.
HDP, CHP, İP, Karamollaoğlu, Davutoğlu, Babacan alayı birbirine ulanmış hepsi aynı yolun yolcularıdır. Partilerinin adı ayrı ama söylemleri aynıdır. Sürekli felaket tellallığı yapıyorlar. Krizi, karmaşayı, kaosu tahrik ve teşvik ediyorlar.” Şeklindeki konuşmalarında gündemdeki olayları değerlendirdi.
(Haber: Özgür Yılmaz)

Haber okunma sayısı: 1194Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


KONYA - HAVA DURUMU

KONYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ