Bozkır Postası Tarafsiz Siyasi Bölge Gazetesi

İyi Parti Bozkır İlçe Başkanı Hasan Dağ güven tazeledi

iyi-parti-bozkir-ilce-baskani--hasan-dag-guven-tazeledi

İyi Parti Bozkır İlçe Teşkilatının 2. Olağan Kongresi 7 Mart 2020 tarihinde, Bozkır İlçe Başkanlığı binasında yapıldı. Yapılan 2. olağan kongrede Hasan Dağ yeniden ilçe başkanı seçilirken, güven tazeledi.
17 Mart 2020 Salı 13:00

 7 Mart 2020 tarihinde İyi Parti Bozkır İlçe Teşkilatında yapılan 2. Olağan Kongrede, ilçe delegelerinin oylarının çoğunluğunu alan ve tek aday olarak seçime giren Hasan Dağ yeniden İyi Parti Bozkır İlçe Başkanı oldu.

Başkan Hasan Dağ, kongreye katılan partililere ve misafirlere yaptığı teşekkür konuşmasında şu ifadelere yer verdi: “Partimizin 2. olağan kongresine katılan başta ilçe delegelerimize, uzaktan ve yakından iştirak eden misafirlerimize bizleri yalnız bırakmadıklarından dolayı herkese ayrı ayrı teşekkür ediyor ve kongremizin Bozkırımıza hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

İlçe Başkanı Dağ konuşmalarının devamında: “İyi Parti Türkiye’de Genel Başkanımız Meral Akşener hanımefendinin başlattığı ve kurduğu cesurlar harekâtıdır. Bu harekâtın mimarı olan Genel Başkanımız Meral Akşener’e ve ekibine minnettarız. Bundan sonra amacımız, Bozkır halkına en iyi şekilde hizmet etmek ve Bozkırımızı kalkındırmak için çalışacağız.

Ben sözlerime burada son verirken, kongremizin tekrar önce Bozkır’a, Konya’ya ve Türkiye’mize hayırlı olmasını Yüce Allah’tan niyaz ederim” diyen Başkan Hasan Dağ, kendisinin de iyi bir Bozkır sevdalısı olduğunu belirtirken, Bozkır için yıkıcı değil, daima yapıcı muhalefetlik yapacaklarını belirtti.

(Haber: Özgür Yılmaz)


Haber okunma sayısı: 2162Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


KONYA - HAVA DURUMU

KONYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ