Bozkır Postası Tarafsiz Siyasi Bölge Gazetesi

Kaymakamı Bayraktar Bozkır’a veda etti

kaymakami-bayraktar-bozkira-veda-etti

2 seneye yakın bir süredir ilçemizde Kaymakamlık görevini yürüten Kaymakam Oltan Bayraktar, Kayseri’nin Felahiye ilçesine Kaymakam olarak atanması sebebiyle Bozkır’da veda yemeği düzenlendi.
28 Temmuz 2020 Salı 12:53

 Veda yemeğine Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı, İlçe Jandarma Komutanı Batuhan Duran ve İlçe Emniyet Amiri Ramazan Arlı’nın yanı sıra kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri ve birçok STK temsilcileri katıldı.
Veda yemeğinden önce veda konuşması gerçekleştiren Bozkır Kaymakamı Oltan Bayraktar, “ilk atandığımız günden bu yana yaklaşık 2 yıldır Bozkır için birlik ve beraberlik içerisinde birçok hizmeti Bozkır’a kazandırmak için yoğun mesai harcadık. İlçemizdeki tüm kamu kurum ve kuruluşlarımızla, STK’larımızla birlikte birçok projeyi hayata geçirdik.

Bozkır, temelleri gönül birliğine dayanan, çok köklü bir geçmişe ve kültüre sahip olan bir ilçemiz. Burada olmaktan, Bozkır’a hizmet etmekten gurur ve onur duydum. Bozkır’a hizmet etmek, bizim için ayrı bir bahtiyarlık olmuştur. Burada geçirdiğimiz günleri hiçbir zaman unutmayacağım. Güzel anılarla hatırlayacağım. Bu vesileyle hepinizin haklarını helal etmesini temenni ediyorum. Benim bir hakkım varsa helal olsun” dedi.

Belediye Başkanı Sadettin Saygı, Kaymakam Oltan Bayraktar ile yaklaşık 1.5 yıldır birlikte çalıştıklarını, bu süre zarfında birlik ve beraberlik içerisinde, Bozkır için güzel çalışmalara imza attıklarını söyleyerek, “Kaymakamımız şişli escort Oltan Bayraktar’a ilçemize verdiği hizmetlerden dolayı tüm ilçe sakinlerimiz adına teşekkür ediyorum. Bozkırlılar da sizleri unutmayacak, hayırla yad edecektir. Kaymakamımız Oltan Bayraktar’a yeni görev yerinde başarılar diliyorum” diye konuştu.
Başkan Saygı, Kaymakam Bayraktar’a Bozkır’ı her daim hatırlaması için Bozkır Sancağı hediye etti.

(Haber: Özgür Yılmaz)

Haber okunma sayısı: 1538Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


KONYA - HAVA DURUMU

KONYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ