Bozkır Postası Tarafsiz Siyasi Bölge Gazetesi

Kızılay Konya Şubesi yardımlarına devam ediyor

kizilay-konya-subesi-yardimlarina-devam-ediyor

Türk Kızılay Konya İl Şube Başkanlığı Ramazan ayında da yardımlarını ilk günden itibaren ihtiyaç sahiplerine ulaştırmaya devam ediyor.
06 Mayıs 2020 Çarşamba 15:30

 Kızılay Konya İl Şube Başkanlığında İl Başkanı Hüseyin Üzülmez ve yönetim kurulu üyeleri ile yapılan toplantıda Ramazan ayı boyunca ihtiyaç sahibi vatandaşlara yapılacak yardımların planlaması yapıldı.

Bu kapsamda Kızılay Konya İl Şube; Karatay, Meram Şube personelleri ile birlikte; Kızılay Konya Kadın Kolları Teşkilatı ve Genç Kızılay İl Teşkilatı olarak Ramazan'ın ilk günlerinde ihtiyaç sahiplerinin bulunduğu mahallelerde ramazan pidesi dağıtımının yapıldığı haberi gazetemize geldi.

Büyükşehirler de uygulanan sokağa çıkma yasağı nedeni ile Ramazan ayının ilk günlerinde, sokağa çıkamayan vatandaşlara ve ihtiyaç sahiplerine Konya merkez ilçelerinde ki bütün mahallelerde toplamda 40 bin ramazan pidesi, Kızılay personelleri tarafından bizzat evlere ulaştırılmak suretiyle dağıtımı gerçekleştirildi.

Yapılan yardım çalışmaları hakkında bilgi veren Kızılay İl Başkanı Hüseyin Üzülmez: "Coronavirüs (Covid-19) salgını nedeni ile zorlu bir süreçten geçiyoruz. Milletimizin, bu süreci en kısa sürede geride bırakması arzusundayız. Bütün teşkilatlarımızla Ramazan ayı boyunca da Türk Milleti'nin ve Konya halkının yanında olmaya devam edeceğiz." dedi.

(HABER MERKEZİ)


Haber okunma sayısı: 1983Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

KONYA - HAVA DURUMU

KONYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ