Bozkır Postası Tarafsiz Siyasi Bölge Gazetesi

Korona tedavisi tamamlanan Dr. Ali Demiray taburcu oldu

korona-tedavisi-tamamlanan-dr-ali-demiray-taburcu-oldu

Muayene ettiği hastadan Korona Virüsü kapan doktorumuz Ali Demiray, Bozkır Devlet Hastanesindeki tedavisinin tamamlanmasından sonra taburcu edildi.
06 Mayıs 2020 Çarşamba 15:35

 Konu hakkında Bozkır Devlet Hastanesinden yapılan açıklamada: "Kurumumuzda görev yapmakta iken kendisine Covid-19 tanısı konan ve hastanemizde tedavi gören çok değerli hekimimiz Dr. Ali Demiray'ın en son yapılan test sonucu negatif gelmiş bu gün iyileşerek taburcu edilmiştir. Kendisine, ailesine ve kurumumuz çalışanlarına çok geçmiş olsun. 

Hekimimizin ve diğer iyileşerek taburcu edilen bütün hastalarımızın tedavi edilmesinde ve iyileşmesinde emek sarf eden başta Pandemi Servisimizde görevli hekimlerimiz, servis                                   hemşirelerimiz ve destek personellerimiz olmak üzere, halkımıza hizmet sunan bütün çalışanlarımıza üstün gayret ve fedakârlıklarından dolayı teşekkür ederiz. 

Sağlık Bakanımız, Bilim Kurulu toplantısının ardından önemli açıklamalarda bulunmuş ve ülkemizde aralarında bizimde bir personelimizin olduğu 7 bin 428 sağlık çalışanımızın enfekte olduğunu belirtmiştir. Salgınla etkin şekilde mücadele ederken hastalığa yakalanan, ülkemiz de görevli bütün sağlık çalışanlarımıza Allah'tan acil şifalar diler, bir an önce iyileşerek sevdiklerine ve sağlık ordumuza katılmalarını dileriz” denildi.  

Bizlerde Bozkır Postası Gazetesi ve Matbaası ailesi olarak başta Bozkırlı Doktorumuz Ali Demiray olmak üzere tüm Demiray ailesine geçmiş olsun dileklerimizi sunarken, Rabbim en kısa sürede de tüm yurdumuzu bu korona denen illetten kurtarsın diyoruz.

(Haber: Yunus Yılmaz)


Haber okunma sayısı: 2099Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

KONYA - HAVA DURUMU

KONYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ