Bozkır Postası Tarafsiz Siyasi Bölge Gazetesi

Meclis Toplantılarına halkımızda katılacak!

meclis-toplantilarina-halkimizda-katilacak

Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı, “Meclis Toplantılarımıza tüm Bozkırlı hemşehrilerimizi davet edeceğim” dedi.
13 Şubat 2020 Perşembe 11:48

 Bozkır Belediyesi Şubat ayı olağan meclis toplantısı, belediye meclis toplantı salonunda Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı’nın başkanlığında gerçekleştirildi. 

Toplantı sonrasında gazetemiz muhabirine açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Sadettin Saygı, “Mart ayı meclis toplantısı itibariyle tüm hemşehrilerimizi tüm meclis toplantılarımıza davet edip, katılımcı bir belediye örneği göstererek Bozkır’ımızı birlik ve beraberlik içerisinde yöneteceğiz” dedi. 

Meclis toplantılarının yasal olarak halka açık olduğunu, ancak vatandaşların bu konuda bilgi sahibi olmadığını söyleyen Başkan Saygı, meclis toplantısının yapılacağı günü ve saati, sosyal medya üzerinden duyuracağını, tüm Bozkırlı vatandaşların meclis toplantısına katılarak toplantıyı canlı olarak takip etmesini sağlayacaklarını belirtti. 

Katılımcı bir belediyecilik anlayışını benimseyerek Bozkır’ı hep birlikte yönetme gayreti içerisinde olduklarını da sözlerine ekleyen Başkan Saygı, konuşmalarında şu ifadelere yer verdi, “meclis toplantımıza Bozkırlı hemşehrilerimizin de katılması için attığımız bu adım, Bozkır tarihinde bir ilktir. Şeffaf ve katılımcı belediyecilik anlayışı içerisinde attığımız bu adımın hemşehrilerimiz tarafından karşılık bulacağını umut ediyorum. 

Mart ayı içerisinde yapacağımız meclis toplantımızın gününü ve saatini sosyal medyadan duyurarak tüm hemşehrilerimizi davet edeceğim. Birlik ve beraberlik içerisinde, şeffaf ve katılımcı bir belediyecilik anlayışıyla ilçemizi hep birlikte yönetmeye devam edeceğiz. Şimdiden hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

   (Haber: Yunus Yılmaz)


Haber okunma sayısı: 1461Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


KONYA - HAVA DURUMU

KONYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ