Bozkır Postası Tarafsiz Siyasi Bölge Gazetesi

Muhtar Dinç’ten Teşekkür

muhtar-dincten-tesekkur

31 Mart 2019 Pazar günü yapılan yerel seçimlerde Bozkır Merkezde bulunan Demirasaf Mahallesinde, bu dönem muhtar adayı enflasyonu yaşandı. 1720 seçmeni ve 9 Muhtar adayının bulunduğu mahallede, geçerli kullanılan oylardan 492’sini alan ve muhtar seçilen çiçeği burnunda olan 42 yaşındaki Mustafa Dinç seçmenlerine teşekkür etti.
10 Nisan 2019 Çarşamba 18:10

 31 Mart Pazar günü Demirasaf Mahallesinden Muhtar seçilen ve karşısındaki 8 Muhtar Adayına fark atan Mustafa Dinç, gazetemizi ziyaret etti. Muhtar Dinç, gazetemiz aracılığıyla seçmenlerine de teşekkür etti. 

Muhtar Dinç, yayınladığı mesajında şöyle dedi: “Beni bu göreve layık gören ve oylarıyla bana destek veren, vermeyen çok değerli Demirasaf Mahallesi sakinlerime başta teşekkürlerimi sunarım. 

31 Mart mahalli idareler seçiminde, Demirasaf Mahallesindeki 7 sandıkta da birinci olarak çıkmama vesile olan, bana ve ekibime bu kutlu görevi layık gören, uzaktan ve yakından desteklerini esirgemeyen tüm halkımıza da ayrıca sonsuz teşekkür ederken, mahalle halkımla birlikte saygı ve sevgilerimi sunarım” şeklinde ifadelerde bulundu.

Öte yandan Demirasaf Mahallesi Muhtarı Mustafa Dinç sözlerini şöyle tamamlarken; “Bu kutlu görev sürecince her daim, oy vermiş, vermemiş ayırımı yapmadan, yerinde ve zamanında görev yapmayı, devletime, sizlere layık bir muhtar olmayı, adaletten ve dürüstlükten ayrılmamayı Allah nasip etsin.” dedi.

Bizlerde Demirasaf Mahallesi Muhtarı Mustafa Dinç’e Bozkır Postası Gazetesi olarak görevinde başarılar dilerken, Yüce Allah’ın yar ve yardımcısı olmasını da temenni ederiz.

(Haber: Yunus Yılmaz)


Haber okunma sayısı: 173

Haberin etiketleri:

Muhtar Dinç’ten Teşekkür


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


KONYA - HAVA DURUMU

KONYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ