Bozkır Postası Tarafsiz Siyasi Bölge Gazetesi

Onu Seven Binler Uğurladı

onu-seven-binler-ugurladi

Uzun süredir Bozkır Esnaf ve Sanatkârlar Odasında Genel Sekreterlik görevini yapan Hasan Büyükyavuz’un genç yaşta ani ölümü sevenlerini mateme boğdu. 4 Kasım 2019 Pazartesi günü öğle namazına müteakiben, Bozkır Ulu Camiinde kılınan cenaze namazının ardından onu seven binler ebediyete uğurladı.
13 Kasım 2019 Çarşamba 08:52

 3 Kasım 2019 Pazar günü geçirmiş olduğu kalp krizi sonrasında 33 yaşında vefat eden Hasan Büyükyavuz’un sevenleri, 4 Kasım 2019 Pazar günü de, onu seven binlerce kişi son yolculuğuna dualarla uğurladı.

Beyefendiliği ve saygınlığı ile tanınan, hiç kimseyi kırmayan herkese güler yüzle davranan, esnaf odasında da yaptığı görevinde çok başarılı ve çalışkan olan bir kişiliğe sahipti. Merhum Hasan kardeşimiz evli ve iki çocuk babasıydı.

33 yaşında hakkın rahmetine kavuşan Hasan Büyükyavuz’u ebediyete uğurlarken, onu tanıyan ve seven binlerce kişinin gözleri dolarken de duygulu anların yaşandığı görüldü. 03 Kasım 2019 günü vefat ettikten bir gün sonra 04 Kasım 2019 günü de, Bozkır Ulu Camiinde kılınan Öğle Namazı sonrası binlerce kişinin omuzlarında taşınarak Bozkır ilçe mezarlığında toprağa verildi.

Bozkır Mezarlığına defnedilen Büyükyavuz'un cenaze merasimine Bozkır İlçe Kaymakamı Oltan Bayraktar, Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı, Konya Esnaf Odaları yöneticisi ve sekreterlerinin de yer aldığı çok sayıda resmi erkân ve siyasi parti temsilcilerinin yanında binlerce sayıda ilçe halkımız katıldı.

Bozkır Postası Gazetesi ailesi olarak genç yaşta hayata gözlerini yuman merhum Hasan Büyükyavuz kardeşimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine, yakınlarına, meslektaşlarına ve tüm ilçe halkına başsağlığı dileklerimizi sunarız.

(Haber: Yunus Yılmaz)


Haber okunma sayısı: 486

Haberin etiketleri:

Onu Seven Binler Uğurladı


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

KONYA - HAVA DURUMU

KONYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ