Bozkır Postası Tarafsiz Siyasi Bölge Gazetesi

Saadet Partisi’nden şehit ailesine taziye

saadet-partisinden--sehit-ailesine-taziye

İdlip’te gerçekleştirilen Bahar Kalkanı Harekâtı sırasında haince saldırıya uğrayarak şehit olan Teğmen Bayram Olgun’un acılı ailesine, Saadet Partisi Konya İl Başkanı Hüseyin Saydam, İl Başkan Yardımcısı İsmail Aydilek, Merkez İlçe Başkanları Ali Genç, Mustafa Uyar, İbrahim Ceylan ve beraberindeki heyet taziye ziyaretinde bulundu.
17 Mart 2020 Salı 12:57

 Selçuklu’nun Tepeköy Mahallesindeki baba ocağındaki taziyede dede Osman Olgun ile görüşen Saadet Partisi Konya İl Başkanı Hüseyin Saydam "Bugün milletçe rahat uyuyabiliyorsak, rahatça bu vatan üzerinde yaşıyorsak kesinlikle bunu sınır boylarında nöbet bekleyen, güvenliğimizi sağlayan askerlerimize güvenlik güçlerimize borçluyuz. 

Bundan dolayı da bu görevi üstlenen ve bu uğurda şehit olan kardeşlerimize minnettarız. Kolay değil, bir evladınızı kaybettiniz. Sizlere başsağlığı diliyoruz. Allah sabır versin. Aile olarak da bir şehit dedesi oldunuz. Torununuzda, sizlerde Peygamber Efendimizin (sav) müjdesine mazhar oldunuz. Allah cennetinde buluştursun.’’ sözleriyle başsağlığı diledi.

Şehit dedesi Osman Olgun ise ziyaretten duyduğu memnuniyetlerini dile getirerek “Bizleri yalnız bırakmayarak, köyümüze gelerek acımıza ortak oldunuz. Çok teşekkür ederim. Milletimizin başı sağ olsun.” dedi.

                  (Haber Merkezi)


Haber okunma sayısı: 1669Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


KONYA - HAVA DURUMU

KONYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ